استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی
استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی
 • استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی : رنگ زرد یکی از رنگ هایی است که توجه زیادی به خود جلب می کند و همیشه اولین رنگی است که به چشم می آید. رنگ زرد نیز مانند رنگ قرمز، ضربان قلب را بالا می برد و اشتها آور است. این رنگ نشاط آور بوده و انرژی مثبت منتقل می کند.

  هیچ فرشی مانند فرش زرد نمی تواند در فضای خانه شور و نشاط بیافریند. این رنگ فرش با هر چیدمانی تطبیق پذیر است به خصوص اگر با دکوراسیون رنگ خنثی و یا رنگ های تیره مثل مشکی به کار برود.

  استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی

  خرید این فرش در تک فرش

   

  این فرش نه تنها باعث می شود فضای اتاق از تیرگی و گرفتگی در بیاید بلکه به یک نقطه ی کانونی خوبی مبدل می شود.

  ممکن است درمورد انتخاب فرش زرد هنوز هم تردید داشته باشید، ما به شما حق می دهیم اما با دیدن تصاویر زیر نظر شما عوض خواهد شد. فرش زرد نه تنها به رنگ های تیره می آید، بلکه با رنگ های روشن مثل طوسی و سفید نیز معجزه می شود.

   

  استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی

  خرید این فرش در تک فرش

   

  فرش زرد به عنوان فرش اتاق کودک فوق العاده شاد و سرگرم کننده است. این فرش را به راحتی می توان با دیوارهای صورتی یا طوسی ست کرد.فرش زرد ممکن است سنتی به نظر برسد اما با استفاده از آن میتوانی همچنان حس و حالی مدرن داشته باشید.

  کافیست آن را با مبلمان سفید رنگ یا به رنگ چوب ست کنید و اگر دنبال فضای شادتر و خاص تر هستید از میزو صندلی های رنگارنگ استفاده کنید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای