15 ایده برای چیدمان فرش های سایز بزرگ
15 ایده برای چیدمان فرش های سایز بزرگ
 • هنگامی که نوبت به تزیین و چیدمان منزل می رسد، بسیاری از مردم از داشتن فرش های قواره بزرگ بیزارند و داشتن کف سرامیکی یا چوبی و یا دست کم داشتن فرشی که آن هارا بیشتر نمایش دهد را ترجیح می دهند.

  اما اگر چنین انتخابی وجود نداشته باشد چه?

  مثلا اگر اجاره نشین باشید و نتوانید کف ساختمان را سرامیک یا چوب کنید،

  ما برای شما راه کار داریم.

  با ایده هایی که از چیدمان فرش های قواره بلند با طرح ها و رنگ های متنوع در خانه به شما ارائه می دهیم می توانید خانه های شیک و متنوعی داشته باشید.

  با دیدن این تصاویر به شما ثابت می شود که داشتن کف سرامیکی یا چوبی تنها گزینه برای شیک کردن خانه نیست.

   

  • اگر فرزند و حیوان خانگی ندارید، توصیه ی ما به شما فرش های قواره بلند با رنگ های روشن است و سپس استفاده از وسایل و مبلمان رنگ روشن. این نوع دکور، فضایی فوق العاده آرام و لذت بخش به شما می دهد.

   

  • پیشنهاد دیگر استفاده از فرش های قواره بلند با ترکیب رنگ قرمز و سفید است، با این رنگ می توانید مبلمان با رنگ های تیره تر مانند آبی یا سرمه ای چیدمان کنید و فضایی هیجان انگیز خلق کنید. این فرش های برای استفاده در هتل ها نیز مناسب هستند

   

  • راه کار بعدی استفاده ازفرش به رنگ کهربایی (مایل به کرم) در کناروسایل با رنگ تیره به خصوص قهوه ای سوخته است.

   

  • همچنین می توانید از فرش های قواره بلند با طرح های راه راه درست استفاده کنید و فضایی که برای آن در نظر دارید را به راحتی از سایر قسمت های خانه مجزا جلوه بدهید.

   

  • گزینه ی دیگر چیدمان فرش های قواره بلند فانتزی در فضای خانه هایی است که دیوارهای تیره رنگ دارند. رنگ های روشن و ساده ی این فرش ها نمای فوق العاده ای به خانه می دهند. همچنین می توانید قالیچه های کوچکی هم روی آن پهن کنید و فضایی کوچکتر روی آن تعریف کنید.

   

  • استفاده از فرش های قواره بلند با رنگ های خنثی یکی از محبوب ترین گزینه ها در چیدمان دکوراسیون امروزی است. به جای آن که آن را پس بزنید، از آن برای خلق فضایی ساحل گونه استفاده کنید.

  • برای فضاهایی که به آب و رنگ بیشتری نیاز است، توصیه ی ما این است که روی این فرش ها قالیچه های کوچک با رنگ های شاد استفاده کنید تا جزییات بیشتری به خانه بدهید و در عین حال کل فضای پر شده با این فرش ها را هدر ندهید.

  • اگر دنبال آن هستید که فضای خانه را دنج تر وصمیمی تر نشان دهید، انتخاب فرش های قواره بلند طرح دار مناسب ترین گزینه است. در عین حال با چیدمان وسایل یا مبلمان سفید رنگ یا اگر این فرضش را در اتاق خواب استفاده کرده اید با چیدمان تخت خواب و وسایل سفید رنگ دکوری مینیمال نیز به نمایش گذاشته اید.

   

  • همچنین با استفاده از فرش های طرح دار در کنار دکوراسیون رنگارنگ و شلوغ، می توانید خانه ای مجلل و امروزی داشته باشید. به ویژه اگر رنگ دیوارها و مبلمان را با فرش خود ست کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای