چگونه فضای اتاقهای خود را با فرش‌ ایرانی تزیین کنیم
چگونه فضای اتاقهای خود را با فرش‌ ایرانی تزیین کنیم
 • فرش ایرانی با طراحی بسیار زیبا و رسالت آن در ایران بافته می‌شوند از نظر تاریخی با نام فرش پرشیا شناخته می شود. این فرش ها که پر از الگوها و نمادهای زیبا میباشند معرف قواعد محله , سنت ها و تاریخ کهن مردم ایران اند.

  امروزه شما می توانید از فرش ایرانی نه تنها برای زنده نگه داشتن یک فرهنگ منحصر به فرد بلکه منظور زنده کردن اتاق پذیرایی یا اتاق خواب خود استفاده کنید. در ادامه به این موضوع می پردازیم که چگونه فرش ایرانی در طراحی خود استفاده کنید.

  مدرن

  فرش ایرانی در طراحی های مدرن می توانند بسیار زیبا باشند. به آهنگ هر اتاق تمرکز کنید و بر اساس آن فرش پارسی مناسب را انتخاب نمایید.

  یک فرش ایرانی قرمز رنگ، مانند فرش سراپی ، می تواند در مقابل دیوار های خاکستری و یا مشکی، کفپوش های چوبی و یا سایر اسباب و اثاثیه چوبی، بسیار جلوه گر باشد. این نمای زیبا را می توان با تخت ها و صندلی های چوبی  با رنگهای ملیح و  روشن زیباترین کرد.

  رنگ های مکمل

  با استفاده از فرش ایرانی در کنار رنگ های مکمل آن یک پالت رنگی منحصر به فرد را در اتاق خود ایجاد کنید.

  از یک فرش صورتی و یا قرمز رنگ استفاده کنید تا دیوارها و سقف آبی را تکمیل کند این کار را می توانید به صورت برعکس هم انجام دهید. فرش پیشاور زیگلر می تواند انتخابی بسیار مناسب برای الگوی رنگی مکمل باشد.

  بهترین راه برای ایجاد تغییر در اتاقی که سراسر سفید است،استفاده از فرشی است که به زیبایی طراحی شده است. یک فرش بلوچی می تواند یک رگه باحال را به فضای سفید و یکنواخت خانه شما بیافزاید.

  با استفاده از این روش می توانید سطحی بی نظیر از کنتراست را به اتاق اضافه نماید، این امر سبب تقویت طراحی داخلی شما می شود.

   چگونه فضای اتاقهای خود را با فرش‌ های ایرانی تزیین کنیم

  رنگارنگی

  با چیدن تم طراحی داخلی خود در اطراف فرش ایرانی، آن را به قطعه مرکزی خود تبدیل نمایید. شما می توانید این کار را با انتخاب رنگ ها و اسباب و اثاثیه ای که با الگوهای فرش همخوانی دارند،انجام دهید.برای شروع می توانید یک فرش سرابی بخرید.

  چگونه فضای خود را با یک فرش ایرانی تزئین کنید؟ امیدواریم ترغیب شده باشید تا تم طراحی خود را با استفاده از این فرش های زیبا و جاودان، تغییر دهید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای