فرش فیلی در دکوراسیون و هماهنگی آن با سایر اجزا
تغییر فرش، تغییر اتاق
 • تغییر یک فرش به سادگی می تواند دکوراسیون کل اتاق را تغییر دهد.فرش از هردو جنبه ی ظاهری و عملی به اتاق گرما و راحتی می بخشد.فرش ها یا قالیچه هایی که فقط بخشی از فضا را می پوشانند ( و نه کل کف ساختمان را) فضای متفاوتی به بخش های مختلف ساختمان می دهند،این به خاطر آن است که اجازه ی بیشتری به مبلمان و سایر وسایل برای دیده شدن می دهند این فرش ها تاثیر زیادی در چگونگی نمایش دکوراسیون شما دارند.

  باور نمی کنید؟ تصویر زیرمثال بارز این نوع طراحی است:

  تغییر فرش، تغییر اتاق
  یک طراحی خنثی مانند تصویر بالا می تواند منظره ی خوبی را برای تماشا ایجاد کند. فرشی که متناسب با چیدمان فضا انتخاب می شود، به خوبی می تواند جلوه ی خوبی از کل طراحی به فضا ببخشد و هارمونی دلپذیری ایجاد کند.فرش های فانتزی به خاطر نقوش هندسی زیبایی که دارند مبلمان ساختمان را مدرن تر و زیباتر نشان می دهند.

  تصویر بعدی استفاده از فرش های شگی (فانتزی) در چیدمان دکوراسیون را نشان می دهد.


  یک فرش شگی تیره مانند تصویر بالا، بیشتر بافت را به نمایش می گذارد تا آنکه طرح و نقش را جلوه دهد.بنابراین دست شما برای ایجاد تغییر در فضا باز است.

  رنگهای تیره ی این فرش به شما کمک می کند تا سایر وسایل و مبلمان خود را بیشتر به نمایش بگذارید و با استفاده از رنگ های روشن جلوه ی بیشتری به دکوراسیون خود بدهید.این نوع فرش ها فضای راحت و آرام تری به ساختمان می بخشند و نشانگر صمیمیت زیاد در خانواده اند.

  فرش های روشن تر و پر نقش و نگاری مانند تصویر زیر، نمای کلاسیک تری به ساختمان می هد و به خاطر سنتی بودنشان همخوانی بیشتری با دکوراسیون ایرانی دارند. طرح و نقش این نوع فرش ها توجه را به خود جلب می کند و همزمان بخاطر داشتن رنگ های خنثی، محیط را متعادل می سازد.

   

  فرش فانتزی روشن

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای