استفاده از رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی
استفاده از رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی
 • استفاده از رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی : رنگ گردویی از خانواده ی قهوه ای است. این رنگ نیز جزو ترکیب رنگ های زمینی محسوب می شود و چون انسان را به یاد درخت و چوب می اندازد، باعث ایجاد اعتماد به نفس شده و نشان استواری و استقامت است.

  رنگ گردویی ممکن است کسل کننده و گرفته به نظر برسد اما برای دکوراسیون منزل جذابیت خاصی دارد و احساس گرمی، راحتی و امنیت را به انسان منتقل می کند.

  فرش گردویی فضای خانه را گرم و صمیمی می کند و بخاطر تطبیق پذیر بودن و کاربردی بودنش انتخاب همه پسند و رایجی است. این رنگ فرش با هردو دکوراسیون امروزی و سنتی ست می شود و در طرح ها و نقش های متفاوت موجود است.

   

  استفاده از رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی

   

  فرش گردویی برای خانه های شلوغ و بچه دار بسیار مناسب است و لکه ها و کثیفی را پنهان می کند و باعث می شود کف سالن شما روشن تر و دلبازتر نشان داده شود. همچنین با هرنوع دکوراسیونی تطبیق پذیر است.

  فرش گردویی بخاطر گرما و شکوهی که دارد به سرعت با فضایی که چیدمان می شود سازگار می شود و با رنگ های روشن به راحتی جفت و جور می شود و محدودیتی در انتخاب رنگ دکوراسیون نخواهید داشت. اما این بدان معنا نیست که نباید در انتخاب رنگ ها دقت کافی داشته باشید.

  رنگ گردویی بخاطر تیرگی که دارد ممکن است اگر ترکیب رنگ مناسبی برای دکوراسیون خود انتخاب نکنید، آن را کسل کننده و گرفته جلوه دهید. به طور کلی این رنگ تیرگی خاصی ایجاد می کند و ممکن است دوست نداشته باشید چنین اتفاقی بیافتد.

  برای جلوگیری از چنین احتمالی شما را راهنمایی می کنیم که از داشتن فرش گردویی تان ناراضی نباشید. یکی از این راهکارها آن است که به دیوارهایتان برسید، آنهارا متناسب با فرش تزیین کنید و آن هارا رنگ روشن بزنید.

   

  استفاده از رنگ قهوه ای در دکوراسیون

   

  راهکار دیگر انتخاب مبلمان با رنگ متناسب است. فرش های گردویی با مبلمان زرد روشن یا لیمویی معجزه می کنند و فضایی فوق العاده هنری خلق می کنند. تاکید می شود که سایر عناصر خانه باید رنگ های روشن داشته باشند تا با فرش گردویی تعادل خوبی ایجاد کنند.

  فرش های گردویی سنتی شخصیت خاصی به اتاق می دهد و سال ها می توانید آن را در خانه نگه دارید.

   

  استفاده از رنگ قهوه ای در دکوراسیون

  خرید این فرش در تک فرش

   

  با فرش گردویی می توانید هر فضایی را تبدیل به محیطی میزبان و استقبال کننده کنید و از آن لذت ببرید.رنگ گردویی دربرابر لکه ها و کثیفی بخشنده است و اجازه نمی دهد به راحتی دیده شوند و در عین حال در برابر آنها مقاومت بیشتری دارد.

  فرش گردویی با مبلمان چرمی ، ست بسیار زیبایی به شما می دهد. فرش گردویی با انواع دکوراسیون سبز رنگ، سفید رنگ و حتی آبی به زیبایی ست می شود. اگر دیوارهای سبز روشن داشته باشید بهترین گزینه برای انتخاب فرش، رنگ گردویی است.

   

  رنگ شکلاتی

   رنگ شکلاتی از خانواده ی روشن تر رنگ قهوه ای است، که بخاطر لطافتی که دارد باعث ایجاد فضایی آرام و راحت می شود. به ویژه اگر آن را در راه پله ی خانه که نقش مهمی را ایفا می کند، استفاده کنید.

  استفاده از این رنگ فرش،دکوراسیون شما را شاهکار می کند. رنگ شکلاتی جزو رنگ های گرم محسوب می شود و باعث تحریک اشتها می شود و نشانگر سلامتی و سادگی است.

  این رنگ چون به رنگ خاک شباهت دارد مفهوم طبیعت و تربیت و رشد دارد. رنگ شکلاتی زمینه ی فوق العاده ای برای رنگ های آبی و سبز است و طراوت و  زینت مهیجی به فضا می بخشد.

  این فرش با دیوارهای شکلاتی روشن نیز به خوبی و زیبایی تمام ست می شود.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای