چیدمان فرش در خانه باغ و خانه های ویلایی
چیدمان فرش در خانه باغ و خانه های ویلایی
 • یک فرش ممکن است شکل کلی اتاق را تنظیم کند. علیرغم اینکه واقعا فرش باشد، یک شخصیت با ویژگی های مختلف و قلب ساختمان است. اکثر فرشها از نظر اینکه ناخالصی های شیمیایی کمی از خود ساتع می کنند تایید شده اند.

  فرش قواره بزرگ گزینه های زیادی  برای کسانی که قصد دارند طراحی کف سالن خود را تنوع ببخشند دارد.

  هر کدام از طرح های رنگی که برای آشپزخانه انتخاب می کنید، مبلمان و ظروف آشپزخانه را به گونه ای مرتب کنید که مجبور نباشید مدام آنها را چیدمان کنید. علاوه بر این،سعی کنید تا دریابید که چه نوع کفپوشی برای مکان شما مطلوب است.

  نقطه ی عطف در آشپزخانه همین است. استفاده از کفپوش های رنگ روشن و خنثی افراد زیادی را به خود جذب می کند.

  آشپزخانه یکی از مهمترین اتاق های خانه است که به ارزش خانه  می افزاید،برای اینکه خانه ی شما واقعا ویلایی به ظر برسد از یک کناره در آشپزخانه خود استفاده کنید.

   

  اما حمام نیز مهم است. در نتیجه، در صورتی که در نظر دارید مجددا حمام خود را بازسازی کنید، بهتر است کفپوش خوبی برای آن در نظر بگیرید. همه مردم حمام شیک، آرام و تمیز را تحسین می کنند.

  خانه های ویلایی که در آن ها بیشتر از دکوراسیون و نمای چوبی استفاده شده است، با چیدمان فرش قرمز بیا طرح های سنتی فضای دنج و فوق العاده ای ایجاد می کند.

  وقتی صحبت از انتخاب فرش برای خانه باغ و ویلا می شود، معمولا به طرح های خنثی، ظریف و لطافت در بافت فرش اهمیت دارد، به عبارت دیگر ایجاد فضایی دنج.

  الگوی ظریف طرح ها در فرش های شرکت تک فرش به اندازه کافی مورد قبول واقع شده است که از فرش های قواره بزرگ یا اندازه های سفارشی آن برای چیدمان استفاده کنیم.

  طول عمر فرش نیز دغدغه ی مهمی برای خانه های ویلایی است. هنگامی که ما فرش بادوامی را در خانه جایگزین می کنیم، مسلما بر این عقیده هستیم که لکه ها و کثیفی ها نمیتوانند به کف و زیر کف نفوذ کنند.

  در حالی که رنگ به وضوح جای خود را در طراحی خانه باز کرده است، نگ های خنثی، مانند بژ و خاکستری، گزینه های عالی برای فرش در خانه های ویلایی هستند.

  با یک فرش پجوت شروع کنید و سپس یک فرش طرح دار به آن  اضافه کنید. اگر میخواهید احساس راحتی بیشتری داشته باشید، یک فرش یا قالیچه تزئینی نیز برای اضافه کردن عمق به خانه تهیه کنید.

  اضافه کردن قالی تزیینی باعث می شود خانه حال و هوایی دنج و صمیمی پیدا کند.

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای