بهترین رنگ فرش برای منزل شما کدام است؟
بهترین رنگ فرش برای منزل شما کدام است؟
 • بهترین رنگ فرش : هر فردی تمایل دارد  که در یک اتاق مرتب و منظم زندگی کند. با این وجود، ناگفته نماند که خانه ای با حیوان خانگی یا کودکان در معرض آلودگی بیشتری است ، بنابراین به یک فرش نیاز است که به اندازه کافی مناسب باشد تا لکه ها و کثیفی و جای رد پاها را بخصوص در مناطق پر رفت و آمد پنهان کند.

  هنگام انتخاب فرش، همیشه اولین چیزی که در نظر دارید رنگ آن است. اگرچه انتخاب بر اساس رنگ مورد علاقه تان بد نیست، اما در تعیین وضعیت خانه شما نقش عمده ای دارد. بسته به اینکه خانه شما چقدر شلوغ است، می توانید بهترین رنگ فرش را برای مخفی کردن کثیفی ها انتخاب کنید.
  در اینجا چند توصیه درمورد رنگ های فرش ارائه می دهیم.


  فرش قرمز رنگ

  قرمز رنگ مورد علاقه ی خیلی از مردم است. از نظر روانشناسی هنگامی که به رنگ قرمز نگاه می کنید،  تنفس شما افزایش می یابد و ضربان قلب تان سریع تر می شود. این نشان می دهد که رنگ قرمز احساسات و عواطف مختلفی را که بستگی به شرایط دارد، تحریک می کند.

   

  بهترین رنگ فرش

   

  به عنوان مثال می تواند باعث ایجاد عشق شود یا اشتها آور باشد. بنابراین، اگر عاشق رنگ قرمزهستید، یک فرش قرمز رنگ برای اتاق ناهارخوری خود بخرید. اما در نظر داشته باشید که رنگ قرمز در دکوراسیون منزل بهترین گزینه برای پنهان کردن لکه و کثیفی نیست زیرا می تواند به سرعت کثیف به نظر برسد.

   

  فرش نارنجی رنگ

  رنگ نارنجی برای هر کسی که به دنبال فضایی پرانرژی، گرم و جذاب است، رنگی عالی است. اگر در اتاق نشیمن خود هرچیزی  با ترکیب رنگ های مختلف نارنجی دارید، و هر از گاهی مهمان هایی سرزده به دیدن شما می آید تعجب نکنید.

   

  بهترین رنگ فرش

   

  از آنجایی که توناژهای مختلفی از این رنگ وجود دارد بهتر است بدانید که اگر می خواهید گرد و خاک روی فرش شما دیده نشود از داشتن این رنگ خودداری کنید زیرا رنگ گرد و خاک یا بعضی لکه ها با نارنجی تفاوت قابل توجهی باهم دارند و به چشم می آیند.


  فرش طلایی رنگ

  رنگ طایی رنگی پرانرژی است بسیار مجلل به نظر می رسد. داشتن فرش طلایی رنگ در خانه نماد ثروت و دارایی است. همچنین این رنگ از فرش بهترین گزینه برای پنهان کردن گرد و خاک است، به خصوص اگر یک فرش با توناژهای مختلف طلایی کار شده باشد.

   

  بهترین رنگ فرش

  خرید این فرش در تک فرش

   

  درهرصورت اگر می خواهید فضایی جالب و جذب کننده فراهم کنید -چه برای اتاق منزل که می خواهید در آن سرگرمی داشته باشید و چه برای یک بخش اداری که برای مراجعین انگیزه بخش باشد- این رنگ فرش برای شما مناسب است.

   

  فرش سبز رنگ

  رنگ سبز با احساسات مختلف همراه است. به عنوان مثال، سبز مایل به زرد به بیماری و حسادت مرتبط است، سبز تیره به ثروت و سبز روشن و واقعی به تازگی و طراوت، طبیعت و سلامتی بر می گردد.

   

  بهترین رنگ فرش

  خرید این فرش در تک فرش

   

  با توجه به این نکته، می توانید در هر مکانی که می خواهید یک حس و حال با طراوت داشته باشید ، از رنگ سبز روشن و مرسوم آن استفاده کنید. مجدداً، این رنگ نیز مانند قرمز و نارنجی نمی تواند گرد و خاک را پنهان کند، بلکه حتی خاک باعث می شود فرش سبز رنگ نسبت به آنچه که هست هم فرسوده تر به نظر برسد.

   

  فرش آبی رنگ

  رنگ آبی نمادی از دریا و آسمان است که نشانگر اعتماد، وفاداری و خرد است. بسیاری از افراد رنگ آبی را به عنوان یک رنگ آرامش بخش مشاهده می کنند زیرا باعث کاهش متابولیسم بدن می شود و به مردم آرامش می بخشد.

   

  بهترین رنگ فرش

   

  این بدان معنی است که اگر شما فردی هستید که خیلی سریع عصبانی می شوید، می توانید از یک فرش آبی در اتاق خواب اصلی خود یا اتاق پذیرایی یا هر مکان دیگری که می خواهید در آن احساس آرامش داشته باشید استفاده کنید. در آشپزخانه ها و اتاق های غذاخوری از رنگ آبی خودداری کنید زیرا باعث کاهش اشتهای شما می شود.

  فرش بنفش

  رنگ بنفش ترکیبی از آبی و قرمز است و نشان ثروت، تجمل و قدرت. رنگ بنفش تیره نشانگر غم و اندوه است و  برعکس بنفش روشن نوستالژیک و عاشقانه است.

   

  بهترین رنگ فرش

  خرید این فرش در تک فرش

   

  بنابراین، هر زمان که با همسر خود وارد اتاق شوید، رنگ آبی به کار رفته در بنفش فوق العاده مناسب برای فضای صمیمی و پر از عشق شما خواهد شد. همچنین می توانید یک رنگ بنفش را در دفترکار خود داشته باشید تا قدرت و ثروت را نشان دهید.

   

  فرش سیاه رنگ

  رنگ سیاه نشانگر رمز و راز، قدرت و پوچی است. با این حال، قرار دادن آن در مناطق پر رفت و آمد مانند اتاق نشیمن یا اتاق کودک یک رنگ مناسب است زیرا در پنهان کردن کثیفی بسیار عالی است.

   

  بهترین رنگ فرش

  خرید این فرش در تک فرش

   

  فرش رنگ سفید

  رنگ سفید به معنای خلوص است و نشان پاکی و معصومیت است. به طور کلی رنگ سفید نمی تواند لکه ها و کثیفی را پنهان کند و تمیز کرد آن بسیار دشوا است. پس بهتر است این رنگ فرش را در نقاطی که رفت و آمد کمتری در آن رخ می دهد استفاده کنید.

   

  بهترین رنگ فرش

  خرید این فرش در تک فرش

   

  با توجه به اطلاعات که در بالا به شما ارائه گردید، بدیهی است که انتخاب فرش مناسب برای خانه یا محل کار شما آسان نیست. با این حال، تصمیم گیری آگاهانه بر اساس فضای داخلی خانه، رنگی که بیشتر دوست دارید و میزان رفت و آمدی که درنقاط  مورد نظر رخ می دهد، می تواند آسان تر باشد.

  در کل، بهترین رنگ فرش برای پنهان کردن کثیفی، فرش های مشکی ، طلایی و خاکستری است.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای