50 ایده ی برای داشتن یک اتاق پذیرایی مدرن
50 ایده ی برای داشتن یک اتاق پذیرایی مدرن
 • جایی که همه ما جمع میشویم، به حرفهای هم گوش می دهیم و بازی میکنیم بدون شک حال و پذیرایی است.نقطه کانونی یک خانه، جای آن بین آشپزخانه و اتاق خواب، به عنوان یک مرکز طبیعی عمل می کند و مهمانان را از بیداری صبح تا شب های بعد از کار با خود همراه می کند.

   

  50 ایده ی متفاوت برای داشتن یک اتاق پذیرایی مدرن به شما ارائه می گردد.

  چیدمان طیفی رنگی از قرمز در کنار رنگ های خاکستری و مشکی معنایی پیدا نمی کند، مگر اینکه از یک قالیچه یا فرش با قرار دادن میز چوبی روی آن استفاده کنید و شخصیت تازه ای به فضا بدهید.

   

  50 ایده ی برای داشتن یک اتاق پذیرایی مدرن

  در تصویر بالا سبکی دیگر از دکوراسیون مدرن را مشاهده می کنید.

  مبلمان خاکستری و ترکیب آن با چند کوسن نارنجی در کنار میز فلزی و دیوارها و کف پوش خاکستری و اضافه کردن یک فرش خاکستری همه بایکدیگر همخوانی دارند.

  استفاده از میزهای چوبی روی فرشی گلبهی رنگ در کنار مبلمان و دیوارهای خاکستری و اضافه کردن یک آواژور لیمویی و دو صندلی قرمز رنگ در کنار اپن آشپزخانه فضایی کاملا دوست داشتنی و آرام خلق کرده است.

  اتاق پذیرایی خود را با یک فرش منحصر به فرد  (در اینجا فرش سه بعدی استفاده شده ) چیدمان کنید. اطراف آن را با مبلمان و صندلی پر کنید و از یک پارتیشن چوبی برای مجزا کردن فضای پذیرایی از سایر قسمت های ساختمان استفاده کنید.

   

  50 ایده ی برای داشتن یک اتاق پذیرایی مدرن

   

  با یک قالیچه چندرنگ به سالن پذیرایی خود آب و رنگ بدهید. استفاده از وسایل چوبی، مبلمان کرم و یک تابلوی زیبا فضایی کاملا مدرن به دست خواهید آورد.

  در طراحی بعدی به شما پیشنهاد می کنیم سالن  خود را شبیه پاستیل رنگی در بیاورید. فرشی به رنگ خنثی برای کف استفاده کنید، و دیواری از چوب رنگ روشن و باکس های سبزرنگ، میز و صندلی های صورتی، قرمز روشن و آبی در میان یک لامپ دیواری و قفسه کتاب با نردبانی در کنار آن چیدمان کنید.

  اگر عاشق کتاب هستید و دوست دارید سالنی پر از کتاب داشته باشید این چیدمان خاکستری و آرامش بخش را به شما توصیه می کنیم.

  با اضافه کردن یک صندلی چرم شتری رنگ نمای سالن را زیباتر کنید.اگر دوست دارید یک شومینه هم به سالن اضافه کنید تا گرما و صمیمیت بیشتری در سالن ایجاد کنید.

  برای عاشقان گل و گیاه و سرسبزی هم پیشنهاد ویژه ای داریم. تلفیق صنعت و طبیعت با دو دیوار زنده از گیاهان سبز، مبلمان خاکستری، میزهای چوبی و پراکندگی گیاهان گلدانی چنین فضای فوق العاده ای را برای شما فراهم می آورد.

   

  دوست ندارید فضایی گرفته و زمخت داشته باشید؟

  آن را با دیوارهای سفید و چوبی، فرش کرکی و تک رنگ به فضایی دنج تبدیل کنید.به اتاق پذیرایی خود را جلوه ای صنعتی بدهید. یک میز قهوه چرخ دار، راه پله های فلزی و مبلمان چرمی، سالن شما را کاملا مدرن می کند.

  آثار هنری خیره کننده می تواند نقطه کانونی سالن باشد. پنجره های بزرگ ، دیوار آجری صندلی های طرح اسکاندیناوی مانند تصویر بالا، این اتاق پذیرایی سرزنده را برای شما خلق می کند که نمونه ای از یک طراحی داخلی مدرن است.

  سالن خود را پیچیده کنید. با استفاده از یک آویز دایره ای و چراغ هایی روی میز ، مانند تصویر بالا، این اتاق پذیرایی با استفاده از مبلمان سفید، قهوه ای و آبی  و یک فرش به راحتی فضایی آرامش بخش فراهم آورده است.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای