چرا فرش های پشمی یکی از بهترین انتخاب ها برای آشپزخانه و حمام می باشد ؟
چرا فرش های پشمی یکی از بهترین انتخاب ها برای آشپزخانه و حمام می باشد ؟
 • اکثر مردم نمی خواهند روی فرش قطره ای بریزد یا ذره ای از خاک به فرش های خانه شان برسد، زیرا آن ها را به دلیل زیبایی و ارزشی که دارند خریداری کرده اند و ما این را درک می کنیم. درست مانند خرید یک ماشین جدید و محافظت بیش از حد از رنگ آن همانطور که می خواهید فرش شما کاملاً تمیز بماند.

  ما آن را درک می کنیم. اما ما می خواهیم باین موضوع را اطلاع دهیم که پهن کردن فرش در مکان هایی از خانه ی شما که مستعد رطوبت و کثیف شدن است، بهتر است. با انتخاب یک فرشی که مناسب این فضاها می باشد، ظاهر و احساس آشپزخانه و حمام خود را تغییر دهید. فرش های پشمی میتواند انتخاب مناسبی برای آشپزخانه و پادری برای حمام می باشد.

  چگونه فرش های پشمی برای اتاق هایی که مرطوب و مستعد کثیف شدن هستند مناسب اند؟

  چرا فرش های پشمی یکی از بهترین انتخاب ها برای آشپزخانه و حمام می باشد ؟

  دوام و ماندگاری فرش های پشمی

  می توانید فرش هایی را تهیه کنید که از انواع مختلف مواد ساخته شده اند، اما فرش های دستباف پشمی یکی از مقاوم ترین آن ها می باشد. به همین دلیل است که از فرش های پشمی اغلب در خانه هایی با تردد و رفت و امد زیاد استفاده می شود. فرش های بافته شده از الیاف ظریف تر مثل ابریشم نمی توانند دوام زیادی داشته باشند. با این حال، مواد با کیفیت پایین مانند الیاف های مصنوعی نیز می توانند منجر به خراب شدن سریعتر فرش شوند.

  در نظر بگیرید که هر روز چقدر از آشپزخانه و حمام خود استفاده می کنید. فرش ها و قالیچه های شما باید آنقدری با دوام باشند تا بتوانند همه ی این موارد را تحمل کنند. پشم یا حتی ترکیب پشم با الیاف دیگری این دوام را تضمین می کند. فرش های بافته شده از پشم می توانند برای نسل ها دوام و ماندگاری داشته باشند.

  پشم به آسانی تمیز می شود .

  پشم یکی از آسان ترین ماده ی فرش برای تمیز کردن است. از تهیه ی فرش هایی با الیاف ابریشم و مواد مصنوعی برای آشپزخانه و حمام خودداری کنید، زیرا پاک کردن این لکه ها از این مواد دشوار می باشد. اکثر لکه ها را می توان به صورت نقطه ای تمیز کرد.  فقط مطمئن شوید که در صورت وجود رطوبت اضافی بعد از تمیز کردن، اجازه دهید فرش خشک شود.

  رطوبت

  الیاف پشم بیشتر از الیاف دیگری هوا از ان عبور می کند، به همین دلیل است که می تواند رطوبت را به خوبی کنترل کند. این ویزگی باعث می شود که انتخاب مناسبی برای حمام و آشپزخانه باشد. همچنین حساسیت کمتری نسبت به دما و رطوبت دارد که این دو قسمت از تجربه خانه شما را تغییر می دهد.

  محل قرار دادن فرش های پشمی

  حمام : یک یا چند فرش جلوی سینک دستشویی بسته به اندازه ی فرش و حمام شما. همچنین می توانید یک فرش بزرگتر را در مرکز قرار دهید .

  آشپزخانه :  اکثر آشپزخانه ها دو یا چند فرش کوچک در جلوی قسمت اصلی قرار می دهند. اما باتوجه به سلیقه ی خودتان می توانید یک یا چند قطعه فرش کوچک را به جای آن قرار دهید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای