چگونه فضای اتاقهای خود را با فرش‌ ایرانی تزیین کنیم
فرش و دکوراسیون سنتی
 • دکوراسیون سنتی مانند طراحی های هندی فرصت مناسبی است تا به آن با فرش های دست بافت و فرش های ماشینی با طرح های سنتی، هارمونی زیبایی ببخشید.دکوراسیون سنتی برای فضای حال و پذیرایی بسیار مناسب است.

  پیش از هرچیز، لازم است زمانبندی مناسبی داشته باشید و بتوانید دسته بندی خوبی از تراکم و شلوغی سالن پذیرایی و در نظرگرفتن جای مناسب فرش به دست بیاوید.اکنون نوبت چیدمان فرش فرا رسیده است. پیشنهاد ما به شما فرش هایی  است تا به شما کمک کند بهترین طراحی داخلی را ایجاد کنید.

   

   

  ما به شما توصیه می کنیم که برای سالن پذیرایی از یک فرش با ابعاد بزرگ استفاده کنید و سپس مبلمان خود را روی آن بچینید.

  برای انتخابی راحتتر به شما توصیه می شود که طرح های فرش خود را با توجه به قاب ها و یا نقاشی های دیواری که در سالن نصب کرده اید فرش خود را انتخاب کنید تا با هم تطابق و همخوانی مناسبی داشته باشند.نکته ی بعدی، دکوراسیون اتاق خواب است، که یک سوم اوقات زندگی خود را در آن سپری می کنید.

  برای اتاق خواب به شما فرش را در ابعاد متوسط پیشنهاد می کنیم. بخش بیشتری از این فرش باید بیرون از تخت خواب و یک چهارم آن زیر تخت خواب قرار بگیرد.

   

  دکوراسیون اتاق غذاخوری یا میز ناهار خوری

  دو روش برای چیدمان فرش در این بخش وجود دارد.

  1- استفاده از کناره به عنوان رو میزی  

  2- استفاده از قالیچه یا فرش کوچک

  شما می توانید از کناره برای روی میز ناهار خوری و از قالیچه یا فرش برای زیر میز استفاده کنید.فقط توجه داشته باشید که فرشی که برای زیر میز استفاده می کنید باید بزرگتر از فضایی باشد که میز و صندلی ها روی آن قرار می گیرد تا از تاخوردگی آن جلوگیری شود.

  همچنین بهترین نوع فرش برای راهروها همان کناره می باشد. از کناره می توانید در آشپزخانه نیز استفاده کنید.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای