فرش دایره در دکوراسیون
روشهایی برای استفاده از فرش های دایره ای
 • تابحال شده است که بخواهید فرش دایره ای داشته باشید اما ندانید آن را چطور با چیدمان دکوراسیون تطبیق دهید ؟ استفاده از فرش های دایره ای برای اتاق خواب، کار ساده ای نیست اما سوالات زیادی در این زمینه وجود دارد.

  برای فرش دایره ای شکل هم مانند سایر فرش ها، این سوال وجود دارد که باید چه مقدار از فضای اتاق را پوشش بدهند، کجا قرار بگیرند و برای چه نوع اتاقهایی مناسب هستند . این موضوع حتی بعضی از طراحان دکوراسیون را نیز گیج کرده است.

  تصاویر زیر از اتاق های خواب گرفته شده که با فرش های دایره ای تزیین شده و شکل زیبا و شیرینی پیدا کرده اند.

  برخی از آنها در سایزهای کوچک و برخی از آنها در سایزهای بسیار بزرگ به کار رفته اند.اول از همه عکس زیر را بخاطر فضای جالبی که ایجاد کرده است به نمایش گذاشتیم. وسایلی که در این اتاق به کار رفته است، فضای شلوغ و چشمگیری ایجاد کرده است.

  فرش  تصویر پایین، بخاطر رنگ مشابهی که با چیدمان اتاق دارد، به خصوص بخاطر هارمونی ای که با دیوار کاذب بالای تخت وجود دارد و همینطور مبلمان اضافه ای که برای فضای استراحت تعبیه شده کاملا باهم تناسب دارند و فضای منحصر به فردی خلق کرده است.

  اتاق  پرنسسی فوق العاده ی زیر نمونه ی دیگر استفاده از فرش های دایره ای است.این فرش فضایی فوق العاده دلربا و دوست داشتنی ایجاد کرده که منظره ی اتاق را تماشایی و مسحور کننده کرده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای