بهترین فرش برای زیرزمین
بهترین فرش برای زیرزمین
 •  

  فرش به دلایل زیادی بهترین گزینه برای زیرزمین است

  گرما، نرمی و لطافت فرش آن را برای کف های سرد و سیمانی گزینه ای ایده آل کرده است. علاوه بر اینها ، فرش یکی از انعطاف پذیرترین ابزار موجود برای  پوشاندن کف است و اگر حتی کف زمین سیمانی شما بی کیفیت باشد با قرارگیری فرش روی آن دیگر نیازی نیست هزینه ای اضافه تر برای جبران کاستی های کف زمین خود بکنید.

  بسیاری از مردم می دانند که چه نوع فرش هایی که می توانند برای زیرزمین استفاده کنند و یا چه نوع فرشی انتخاب کنند که بهتر از سایر فرش ها باشد. نگرانی  معمولی که وجود دارد در مورد رطوبت کف زمین است که در زیرزمین ها بیشتر از طبقات دیگر ساختمان ها شاهد آن هستیم.

  از آنجا که ما  تاکنون تجربه ی زیادی در چیدمان فرش در زیرزمین هر خانه ای کسب کرده ایم و با توجه به اینکه چهارفصل سال را بررسی کرده ایم، به این اطمینان رسیده ایم که این اتفاق با انتخاب درست فرش نخواهد افتاد.

  ما برای شما چند دستورالعمل داریم تا با کمک آنها بتوانید بهترین فرش را برای زیر زمین خود انتخاب کنید.

   

  بهترین فرش برای زیرزمین

   

  از فرش های الیاف مصنوعی استفاده کنید

  الیاف فرش به دو دسته تقسیم می شوند: الیاف مصنوعی (منسوجات) و الیاف طبیعی. الیاف مصنوعی بهترین گزینه برای زیرزمین هستند، زیرا برای تنفس مناسبترهستند،به این خاطر که رطوبت را در خود نگه نمی دارند.

  زیرزمین ها عموما به طور طبیعی مرطوب هستند.بنابراین پوشش کف زمین شما باید در برابر رطوبت دارای مقاومت کافی باشد. الیاف مصنوعی می توانند رطوبت را از بین ببرند و از بالارفتن ریسک کپک زدگی جلوگیری کنند.

  امروزه درصد بالایی از الیاف مصنوعی در قالی بافی به عنوان الیاف پشتیبان شناخته می شوند که باعث می شوند فضای تنفسی درستی در فرش ایجاد کنند. قبل از خرید فرش حتما دقت داشته باشید که این الیاف در آن به کار رفته یا نه.

   

   

  بهترین فرش برای زیرزمین

   

  سبک و مدل انتخابی

  برای زیرزمین، می توانید از هر سبک فرش که دوست دارید استفاده کنید.بسته به نحوه برنامه ریزی تان  در فضای زیرزمین، می توانید فرشی را که با نیازهای شما مطابقت دارد انتخاب کنید.

   

  بهترین فرش برای زیرزمین

   

  چیدمان فرش روی موکت

  بیشتر فرش های مسکونی همراه با موکت چیدمان می شوند.اگر شما نیز فرش های خود را روی موکت پهن می کنید، سعی کنید از جنس مرغوب موکت و موکت های غیرپلاستیکی استفاده کنید.

   

  چه زمانی از چیدمان فرش اجتناب کنیم؟

  لطفا توجه داشته باشید که تمام آنچه در بالا ذکر شد، درمورد چیدمان فرش هنگامی است که زیرزمین شما کاملا آماده و خشک است. اگر شما یک زیرزمین عایق نداشته باشید که از نشتی ها محافظت شده باشد، یا اگر زیرزمینتان به طور مرتب چکه می کند یا نم می دهد ، هیچ  نوع فرشی قادر به مقاومت در برابر این شرایط نیست.

  در چنین مواردی بهترین پیشنهادی که می توانیم به شما بدهیم  این است که کف سیمانی خود را خالی بگذارید و یا اگر میخواهید چیزی برای پوشش آن داشته باشید،فرشی ارزان قیمت تهیه کنید که برای مقابله با نم و رطوبت طراحی شده باشد و در صورت لزوم قابل دور ریختن باشد. حتی فرش در فضای باز هم نمیتواند در برابر سیل و خیسی مکرر سالم بماند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای