کاشی فرش | معرفی , مزایا و نگهداری
کاشی فرش | معرفی , مزایا و نگهداری
 • کاشی فرش چیست : فرش های طرح کاشی یا همان کاشی فرش ها طرح های ویژه ای از فرش هستند که برخی از آن ها به همان شیوه ی فرش های استاندارد تولید شده اند. برخی با استفاده از چسب به کف ساختمان چسبیده اند، در حالی که برخی دیگر با میخ روی زمین نصب شده اند.

  این نوع فرش ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی جابه جا شوند ، و اغلب از رنگ های مختلفی که در قالب کاشی با هم مخلوط می شوند برای ایجاد نمایی منحصر به فرد استفاده می شوند.

  در حالی که همه از ظاهر کاشی فرش خوششان نمی آید، اما این نوع فرش ها در دکوراسیون امروزی جا باز کرده اند.

   

  کاشی فرش

   

  مزایای کاشی فرش ها

   اگرچه ممکن است کمی قدیمی به نظر برسند ، اما بسیاری از تجار و صاحبان خانه امروزه با امتحان کاشی فرش به نتایج خوبی رسیده اند. انواع بیشماری از  فرش وجود دارد و مزایای غافلگیرکننده ای درمورد این فرش نسبت به فرش های استاندارد و معمول دارد.

   

  کاشی فرش

   

  اگر صاحب تجارت یا خانه ای هستید و در هنگام خرید فرش در میان انواع مختلف فرش هایی که موجود است نمی توانید تصمیم بگیرید، زمانی را هم برای کاشی فرش ها بگذارید و در مورد آن ها اطلاعات جمع آوری کنید.

  درست است که این فرش ها محبوب ترین گزینه برای دکوراسیون منزل یا مکان های دیگر نیستند ، اما ارزش این را دارند که بررسی شوند.

   

  ویژگی های مثبت

  درست است که این فرش ها  برای همه با اهمیت نیستند و افراد زیادی علاقه مند به این طرح ها نیستند ، اما موارد مثبت زیادی در موردشان وجود دارد. لیست کاملی از این مزایا را بخوانید تا بدانید که دقیقاً از این نوع فرش ها چه انتظاری دارید.

  • نصب و چیدمان راحت و سریع
  • محصول با دوام
  • نگهداری پایه
  • تنوع طرح

   

  چیدمان سریع و راحت

  اگر به دنبال راهی آسان برای چیدمان فرش هستید این فرش ها بهترین گزینه هستند. هنگام نصب فرش ، طرح کاشی یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. زیرا خیلی سریع و به راحتی جابجا می شوند و با هدف سادگی طراحی شده اند.

   

  کاشی فرش

   

  از آنجا که این نوع فرش ها دراندازه های کوچک طراحی شده اند ، حمل آنها راحت است و در هر کجا که لازم باشد قرار می گیرند زیرا در حین نصب فرش سریعتر از سایرفرش ها جابجا می شوند .

   

  دوام بسیار بالا

  یکی دیگر از مزایای بزرگ این فرش ها ، دوام آنها است. این فرش ها به گونه ای ساخته شده اند که به مرور زمان بسیار خوب نگهداری می شوند و هنگامی که سایر فرش ها فرسوده می شوند ،این فرش ها جایگزین بسیار خوبی هستند.

  کاشی فرش ها بسیار ماندگار هستند و بیشتر آنها برای مکان های پررفت و آمد و به خصوص تجاری طراحی شده اند. تجار یا صاحبان خانه می توانند ضمن حفظ فرش، قسمتهایی از آن را تعویض کنند و این یک مزیت بزرگ نسبت به انواع فرش های دیگر است.

   

  نگهداری راحت

  نگهداری فرش های  استاندارد کار بسیار دشواری است. اما نگهداری کاشی فرش ها کمی ساده تر است و می توان آنرا کنترل کرد. تعمیر و نگهداری آن ها به همان اندازه  ساده است که نظافت  و جاروبرقی آن.

  هر چند وقت یکبار می توانید لکه ها و کثیفی های آن را از بین ببرید وحتی این امکام وجود دارد که فقط یک کاشی یا دوکاشی از آن را بشویید.

   

  گزینه های متنوع

  مزیت دیگری که بسیاری از مردم هنگام خرید فرش ممکن است به آن فکر نکنند، تنوع ظاهری است. با استفاده از چند رنگ مختلف در یک اتاق، می توانید به ظاهر دلخواه دقیقی که می خواهید دست پیدا کنید.

   

  کاشی فرش

   

  با استفاده از این فرش ها می توانید طرح های مختلف و ترکیب های خاصی از رنگ ها را دقیقاً به سبکی که مد نظر دارید، بیارایید. این کار به راحتی با سایر فرش های معمول انجام نمی شود. اگر به فضایی  منحصر به فرد علاقه مند هستید که رنگ های مختلفی داشته باشد این فرش ها شما را به اهدافتان می رساند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای