دکوراسیون هتل و انتخاب فرش درست
دکوراسیون هتل و انتخاب فرش درست
 • دکور فرش در هتل ها

  طراحی داخلی هتل ها مستلزم نکات بسیاری است. چراکه باید مطالبات و انتظارات زیادی از مهمانان را برطرف نموده و همواره تحت نظارت سازمان های مختلف است لذا این امر تاثیر مهمی در چیدمان فرش در هتل ها دارد.

  علاوه بر آن بهداشت هتل امری است روزانه و نیازمند فرش هایی است که نسبت به شست و شوی مداوم مقاوم باشند به ویژه فرش های اتاق های هتل.

  فرش های کار شده با پشم 

  بهترین گزینه برای طراحی های مختلف داخلی هستند. گرچه این موضوع جدیدی نیست، اما کاربری و موارد استفاده ی مختلف این فرش ها نگاه و اندیشه ی تازه ای به مشتریان آن دارد.

  یکی از مهم ترین کاربری این فرش ها در هتل، عایق صدا بودن آن هاست. مهمان های هتل غالبا برای استراحت به هتل مراجعه می کنند بنابراین به کوچکترین صداها حساسیت نشان خواهند داد. مورد دیگری که برای مهمانان هتل اهمیت دارد، آلرژی و حساسیت است.

  بنابراین در هتل باید از فرشهایی استفاده شود که این مسئله را پوشش دهد.علاوه بر این ها الیاف های پشمی به اکسیژن بیشتری نیاز دارند تا در تهویه ی اتاق ها خللی ایجاد نشود.

   

  علیرغم تمام آنچه گفته شد، مهمان های هتل بیشترین توجه را به محیط هتل و زیبایی و مجلل بودن آن دارند، بنابراین برای اینکه این موضوع نیز فراموش نشود، توصیه می شود برای هتل ها قالیچه ها و فرش های تزیینی خریداری گردد.

  لازم به ذکر است که هر هتل دنیای مستقل خود را دارد و هیچ قانونی وجود ندارد که هتل ها باید دکوراسیونی مدرن، نو و اصیلی داشته باشند.

  طراحان هتل ها نیازمند آنند که با توجه به ساختار و معماری هتل و تجهیزات موجود، برای چیدمان آن تصمیم گیری کنند و بیش از طرح و نقش فرش ها به بافت و رنگ آن توجه داشته باشند.

  با فرش  طراح داخلی به راحتی می تواند فضایی آرام و راحت و زیبا به هتل ببخشد و در چیدمان مبلمان و سایر وسایل و ست کردن رنگ های مختلف راحتتر تصمیم بگیرد.

  تمام این مسائل با فرش های پشمی میسر می گردد.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای