استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی
استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی
 • استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی : رنگ صورتی آر امش بخش است و احساس عشق، مهربانی و لطافت و زنانگی را منتقل می کند. رنگ صورتی بیشتر مناسب کودکان دختر است و حتما توجه کرده اید که بیشتر اسباب بازی های دختران به رنگ صورتی است.

   

  استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون

  خرید این فرش در تک فرش

   

  همچنین این رنگ شاد ، لذت بخش، جذاب، پرطراوت و خلاق است و ما را به یاد شکوفه های درختان در بهار می اندازد. تزیین خانه با فرش صورتی ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد و ست کردن وسایل و مبلمان با آن دشوار.

  راه کاری که برای کاربردی کردن فرش صورتی وجود دارد این است که تصمیم بگیرید آن را کمتر جلوه دهید و از اهمیت آن بکاهید یا برعکس، آن را جزو یکی از جاذبه های اتاقتان قرار دهید. به محض آنکه تصمیم گرفتید، از انتخاب خود شگفت زده خواهید شد.

  اگر فرش صورتی شما نسبت به سلیقه تان زیادی روشن است، توناژ رنگی اتاقتان را با سایه رنگ های خنثی پایین بیاورید.فرش صورتی برای دیوارهای سفید و کرم  بسیار مناسب است و اگرگاها از رنگ های تیره تری استفاده کنید تعادل خوبی ایجاد خواهید کرد.

   

  استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون

   

  فرش صورتی با رنگ قهوه ای مکمل بسیار خوبی تولید می کند و مثلا برای پرده ها و مبلمان شکلاتی کاملا مناسب است. همچنین فرش صورتی با رنگ طوسی نیز ست بسیار زیبایی می سازد و لطافت بیشتری به محیط می بخشد.

  اگر طرفدار رنگ صورتی هستید، نیازی نیست که از جلوه ی فرش صورتی در خانه تان بکاهید، بلکه کافیست از طریق آن مبلمان و وسایل رنگ روشن چیدمان کنید و طراحی چشمگیری ایجاد کنید.

   

  استفاده از رنگ روشن در دکوراسیون

  خرید این فرش در تک فرش

   

  ترکیب فرش صورتی با چیدمان رنگ های بنفش روشن و سبز روشن، مخصوص کسانی است که دوست دارند اتاقی پرنسس گونه داشته باشند. فقط حتما تعدادی رنگ سفید هم استفاده کنید تا از تند و تیزی آن بکاهید.

  برای اتاق دختران بزرگتر از ترکیب فرش صورتی با رنگ های نارنجی، زرد و سایه رنگ های قرمز استفاده کنید و فضایی شاد و سرگرم کننده به اتاق بدهید. همچنین می توانید با چیدمان بالش و شمع های قرمز رنگ، طراوت و سرزندگی بیشتری به فضا بدهید.

  فرش های صورتی برای اتاق پذیرایی و غذاخوری نیز مناسب اند فقط کافیست سایر دکوراسیون سیاه و سفید باشند و با استفاده از کوسن ها و پرده های سفید و صورتی می تواند از تیرگی فضا جلوگیری کند.

  دیوارهای سفید با مقدار کمی رنگ سیاه روی آن تعادل خیلی خوبی ایجاد می کند و خانه را مدرن تر می کند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای