استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی

purple bedroom design

0 30

استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی : آیا میخواهید فضایی خلاق و جدید در خانه داشته باشید؟ فرش بنفش بهترین گزینه برای شماست.

این رنگ فرش هم برای فضای داخلی خانه و هم فضای بیرونی می تواند فوق العاده باشد. می توانید آن را در ورودی قسمتی که برای مهمانی در نظر گرفته اید پهن کنید.

فرش بنفش خانه را خیلی متفاوت و خاص می کند و با ترکیب رنگهای متفاوت آن از بنفش کمرنگ تا پررنگ می توانید به فضایی که برای آن در نظر گرفته اید شخصیت تازه ای بدهید.

فرش بنفش جذاب است و حس رضایت خاصی به دیدگان شما می بخشد. ایده های متفاوتی برای چیدمان فرش بنفش در خانه وجود دارد. همانطور که فرش بنفش توناژهای متفاوتی دارد، می توانید بازی های متفاوتی با چیدمان آن در خانه انجام دهید که دست شما باز است.

 

 

خرید این فرش در تک فرش

 

 

مثلا رنگ بنفش بخاطر نیرومندی و قدرت نمایشی که دارد با رنگ های سفید، سبز و یا زرد به خوبی ست می شود.

اگر زیاد سررشته ای  از دکوراسیون و چیدمان ندارید، کافیست چیدمانی ساده داشته باشید و کلا از رنگ بنفش برای سایر چیدمان استفاده کنید و حتی دیوارهای خود را بنفش کنید و مانند تصویر زیر، فقط سقف را سفید بگذارید.

فرش بنفش برای دکوراسیون اتاق دختر شما مناسب ترین گزینه است.مخصوصا دختران نوجوانی که سرشار از انرژی هستند و روحیات بالایی دارند. برای اتاق دختران نوجوان می توانید فرش بنفش را با سایر وسایل آبی ، زرد، صورتی، سبز و سفید چیدمان کنید و به اتاق طراوت و تازگی ببخشید.

 

 

خرید این فرش در تک فرش

 

از همین فرش می توانید با چیدمان وسایل بنفش و سفید برای اتاق بزرگسالان استفاده کنید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.