مجله تک فرش

برای خرید فرش اتاق کودک این 15 نکته را در نظر بگیرید

15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید
 • هنگام تصمیم گیری در مورد فرش مناسب کودک برای فرزندتان، اکثر والدین می دانند که اتاق خواب فقط برای خوابیدن نیست. خواندن، بازی، فیلم دیدن و سایر فعالیت‌هایی که در تمام طول روز انجام می‌شود، بنابراین مهم است که مکان خوبی برای بچه‌ها داشته باشید تا در آن جا احساس امنیت و آرامش کافی را داشته باشند.

  این روزها، فرش ها به یک ملزومات اساسی تزیین منزل تبدیل شده‌اند. اکنون فرش‌ها به بخشی جدانشدنی از هر فضا و اتاق خانه شما تبدیل شده‌اند. آنها به هر فضایی روح می‌بخشند و ورای جبنه‌ی زیبایی، مزایای دیگری هم دارند. فرش‌ها بخش مهمی از خانه هستند. آنها نه تنها برای اتاق نشیمن شما ضروری هستند، بلکه برای اتاق بچه ها نیز بسیار مهم هستند. فرش‌ ها می‌توانند از فرزندان شما در برابر صدمات محافظت کنند. 

  شاید اگر فرش درستی برای اتاق کودکتان انتخاب نکنید، به نظرتان برسد اتاق بیش از حد شلوغ شده است. خرید فرش بچه گانه نیز می‎‌تواند به دلیل رنگ‌ها و طرح‌های زیادی که دارد، بسیار گیج کننده باشد. اما نگران این موضوع نباشید. ما اینجا هستیم تا شما را از این سردرگمی رها کنیم. برای خرید فرش اتاق کودک باید بسیار هوشیار باشید. این فرش‌ها نوع، ظاهر و جنس مختلفی دارند که ممکن است سردرگمتان کند. 

  ما درک می کنیم که شما بهترین ها را برای فرزند خود می خواهید، اما شاید واقعاً نمی‌دانید این “بهترین” چیست. خب نگرانی ندارد! ما می دانیم این بهترینی که به دنبالش هستید، چیست. در این مقاله، ما تمامی نکات مهم خرید فرش‌های بچه گانه را به شما می‌گوییم. پس با ما همراه باشید!

  خرید فرش برای اتاق کودک شامل در نظر گرفتن عواملی مانند ایمنی، دوام، سهولت در تمیز کردن و طراحی است. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای کمک به انتخاب فرش مناسب آورده شده است:

  لیست توضیحات
  15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید

  6 نکته که قبل از هر چیز برای خرید فرش کودک در نظر بگیرید

  جنس : فرشی را انتخاب کنید با الیفا قابل شستشو و تمیز کردن مثل پلی استر , پلی اوژن و بی سی اف تولید شده باشند. این الیاف به دلیل انعطاف پذیری و مقاومت در برابر لکه شناخته شده هستند.

  ضخامت فرش : برای اتاق کودک، فرشی با ارتفاع پرز  متوسط یا زیاد در نظر بگیرید. زیرا فرش های نازکتر از نظر سطح کمی سخت تر از این نوع فرش ها هستند و به پوست کودکان بیشتر آسیب میرسانند پس بهتر است از فرش های ضخامت متوسط رو به بالا استفاده کنید که نرم تر هستند

  مقاومت در برابر لکه : به دنبال فرش‌هایی باشید که دارای الیاف مقاوم در برابر لکه ها و کثیفی هستند، به خصوص اگر کودک شما تمایل دارد نوشیدنی‌ها یا تنقلات را در اتاقش بریزد. فرش های بی سی اف و پلی استر به دلیل توانایی خود در دفع لکه ها شناخته شده اند.

  سهولت در نظافت : فرشی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شود، چه با جاروبرقی معمولی و چه با تمیز کننده ها مثل شامپو فرش. عواملی مانند میزان مقاومت آن در برابر جاروبرقی و اینکه آیا می توان آن را در صورت نیاز با بخار تمیز کرد را در نظر بگیرید

  طرح و رنگ : کودک خود را در انتخاب طرح و رنگ فرش مشارکت دهید تا مطمئن شوید که از انتخابش احساس راحتی و خوشحالی می کند. رنگ ها و الگوهایی را در نظر بگیرید که تکمیل کننده دکوراسیون اتاق هستند

  نظرات و توصیه‌ها : درباره برندها تحقیق کنید و نظرات مشتریان را بخوانید تا کیفیت و عملکرد گزینه‌های مختلف فرش را بسنجید. علاوه بر این، از دوستان یا خانواده بر اساس تجربیاتشان توصیه هایی بخواهید.

  با در نظر گرفتن این 6 مورد می توانید فرشی را انتخاب کنید که نه تنها راحتی و زیبایی اتاق کودکتان را افزایش دهد بلکه سایر نیازها مثل دوام و کیفیت نیز داشته باشد

  15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید

  آیا فرش بچه گانه برای کودک شما راحت است؟

  مهم است که فرش کودک نرم و راحت باشد. بچه ها به فرشی نیاز دارند که بتواند روی آن بچرخد، اسباب بازی های خود را پراکنده کرده و ساعت‌ها پشت سر هم بازی کند. علاوه بر این، اگر کودک شما آلرژی دارد، باید بیشتر مراقب مواد و الیاف درونی فرش باشید. همیشه مواد بکار رفته در الیاف فرش را بررسی کنید. البته علاوه بر این نکته باید به ظاهر فرش هم توجه کنید. بچه‌ها فرش‌های رنگی را دوست دارند.

  چه فرشی برای بچه‌‌ها جذاب‌تر است؟

  سبک‌ها و رنگ‌های مختلف بچه را جذب می‌کند. یک فرش رنگی و روشن می‌تواند انتخاب خوبی برای اتاق خردسالان باشد. اما اگر فرزندان شما در سن خاصی هستند و ترجیحات خود را دارند، از آن‌ها بخواهید در تصمیم گیری برای خرید فرش مشارکت کنند. اما اگر فرزندان شما کوچکتر هستند و هنوز توانایی تصمیم‌گیری ندارند، فرش‌های رنگ روشن انتخاب خوبی هستند. این فرش‌ها نه تنها ظاهر جذابی دارند، بلکه فضا را هم دلپذیرتر می‌کنند. 

  می‌توانید فرش‌های بچه گانه با شخصیت‌های حیوانات، تصویر ابرقهرمانان و کارتونی خریداری کنید. همیشه در هنگام خرید فرش اتاق کودک به میزان کیفیت، راحتی و جذابیت آن دقت کنید. سعی کنید چیزی بخرید که با بزرگ شدن کودکتان از مد نیفتد. بهترین فرش، فرشی است که مطابق علایق فرزند شما باشد. اما نمی‌توانید یک فرش با تم داستان اسباب بازی‌ها را در اتاق نشیمن خود قرار دهید. می توانید؟ پس محل قرار دادن این فرش‌ها کجاست؟

  15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید

  نوع مناسب الیاف فرش اتاق کودک

  جنس فرش بچه گانه باید نرم و در عین حال سخت باشد. هنگام انتخاب جنس فرش نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. بچه‌ها معمولاً کثیف کاری دارند که به طور مستقیم روی فرش بچه نیز تأثیر می‌گذارد. شما باید مطمئن شوید که مواد درونی فرش در برابر لکه مقاوم هستند، زیرا فرزندان شما کنترل چندانی روی اعمال خود ندارند و به روش‌های گوناگون فرشتان را کثیف می‌کنند. فرش اتاق کودک شما باید بسیار راحت و بادوام باشد. 

  با توجه به این واقعیت که بچه‌ها بسیار پرانرژی هستند، باید فرشی مقاوم تهیه کنید. فرش‌ها دارای دو نوع الیاف هستند. مصنوعی و طبیعی. الیاف طبیعی الیافی هستند که به طور طبیعی وجود دارند. برای مثال پشم یکی از این نوع الیاف است. الیاف مصنوعی هم الیافی هستند که به صورت مصنوعی تولید می‌شوند و پلی استر نمونه ای از آن است. الیاف و جنس فرش اتاق کودک فاکتور بسیار مهمی است. در ادامه به بهترین جنس‌ها برای فرش اتاق کودک اشاره می‌کنیم.

  انتخاب بهترین نخ و الیاف فرش برای انتخاب فرش مناسب برای شما حیاتی است. مواد استفاده شده دوام و نرمی آن را تعیین می کند، بنابراین هنگام انتخاب بهترین متریال برای اتاق کودک ، ممکن است بخواهید موارد زیر را در نظر بگیرید: 

  1 : عملکرد و راحتی برای بازی روی زمین. 

  2 : مقاوم در برابر لکه یا به راحتی قابل تمیز کردن بعد از مهمانی های چای، میهمانی های بعدازظهر، داشتن دوستان بعد از مدرسه، و سایر فعالیت هایی که فرش را در برابر ساییدگی آسیب پذیر می کند. 

  3 : ضد حساسیت، یعنی فرشی که مانند فرش های ماشینی ما ریزش نمی کند.

  در اینجا بهترین گزینه های الیاف شما برای فرش اتاق کودک آمده است :

  پلی استر – پلی استر یک انتخاب خوب است زیرا در برابر لکه مقاوم است و برای فضاهایی که نور کافی خورشید را دریافت می کند و در آن جاهایی که اغلب ریخته ها و آشفتگی ها روی می دهد، عالی است. 

  بی سی اف – فرش بی سی اف  ضد حساسیت هستند، به راحتی تمیز می شوند .

  پشم – در حالی که پشم بادوام است، پتانسیل محو شدن رنگ و حتی ریزش دارد. در مناطق پر رفت و آمد مانند اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری بهتر است.

  15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید

  اندازه مناسب فرش اتاق کودک

  ما همیشه بر اهمیت اندازه‌ ی مناسب فرش تأکید می‌کنیم. بسیار مهم است که فرشی با اندازه‌ی مناسب تهیه کنید، در غیر این صورت دچار مشکل می‌شوید. البته این مورد نه صرفا در زمینه‌ی خرید فرش بچگانه، بلکه در خرید هر نوع فرشی اهمیت دارد. متداول‌ترین اشتباه این است که مردم اغلب اشتباها فرشی کوچکتر از آنچه باید تهیه می‌کنند که ظاهر خوبی به فضا نمی‌دهد. 

  فرش شما باید تا لبه مبلمان یا تخت را بپوشاند. در مورد فرش بچگانه هم دقت کنید که باید دقیقا تمامی گوشه و کنارها را بپوشاند تا خطری کودک را تهدید نکند. به عنوان مثال، اگر میز مطالعه دارید فرش باید تا زیر صندلی و میز را بپوشاند. اما، اگر می‌خواهید فرش کوچکتری بخرید نباید آن را در وسط خانه پهن کنید، بلکه باید گوشه‌ای را به آن اختصاص دهید. 

  نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید؟ خوب، خیلی ساده است تنها کاری که باید انجام دهید این است که ناحیه‌ای را که می خواهید فرش در آن قرار گیرد اندازه بگیرید. به این ترتیب، اندازه دقیق فرش را بدست خواهید آورد. پس حتما ابعاد فرش را اندازه بگیرید تا دچار مشکل نشوید. جمع و پهن کردن فرش کار آسانی نیست، مخصوصا با بچه‌ی کوچک. پس چرا عاقل کند کاری، که باز آرد پشیمانی؟

  اندازه متوسط اتاق خواب در کشور ایران  10 تا 15 متر مربع است. تخت ها (یا تخت خواب) به نقطه کانونی هر اتاق خواب تبدیل می شوند. این نقطه کانونی به شما امکان می دهد کل فضا را تعریف کنید و به شما کمک می کند فرش، شکل، اندازه و بافت منطقه را تجسم کنید.

  هنگام انتخاب فرش کودک با اندازه مناسب، دو نکته اساسی وجود دارد که باید به آنها فکر کنید :

  1 : اگر می‌خواهید فرش را روی کف‌پوش‌های چوبی قرار دهید، فرشی با مساحت بزرگ در نظر بگیرید

  2 : اگر داخل اتاق تخت خواب مخصوص کودکان هست سعی کنید فرش با سایزی انتخاب کنید که کنار تخت قرار بگیرید و کل فضای اتاق را نگیرد

  15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید

  لطافت و نرمی فرش اتاق کودک

  فرش­هایی که در بازار موجود است، از لطافت و نرمی یکسانی برخوردار نیستند. توصیه می­شود که فرش اتاق کودک از میان فرش­های نرم و لطیف انتخاب شده و از خرید فرش­های سفت اجتناب شود. رعایت این نکته به کودک کمک می­کند که در هنگام بازی و رفت و آمد دچار احساس ناخوشایند نشود. خبرخوش اینکه برای بررسی نرمی و لطافت فرش نیاز به تخصص خاصی نبوده و با لمس دست می­توان میزان لطافت را بررسی کرد.

  ضخامت فرش اتاق کودک

  فرش اتاق کودک باید ضخامت مناسب داشته باشد. هر چه ظرافت فرش اتاق کودک بیشتر باشد، بازی و راه رفتن کودک بروی آن آسان تر و خوشایندتر خواهد بود. اما باید توجه کرد که کم بودن ضخامت فرش ممکن است باعث سبک شدن فرش شود. بنابراین دویدن یا بازی کودک روی آن به­ دلیل تا خوردن و جمع شدن فرش مشکل شود. 

  همچنین بهتر است که برای خرید فرش اتاق کودک از فرش­های بدون ریشه استفاده کرد. زیرا ریشه های فرش مکان مناسبی برای رشد آلودگی است. همچنین توصیه می­شود که فرش اتاق کودک از نوع فرش­های شگی (پرز بلند) نباشد. زیرا این فرش­ها به دلیل ساختار خود به مرور زمان آلودگی زیادی در خود جمع می­کنند و شستشوی آن­ها مشکل است.

  15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید

  ایمنی فرزند خود را در اولویت اول قرار دهید

  این یکی باید اولین نکته ما می‌بود. هرچقدر بر اهمیت این موضوع تاکید کنید باز هم کم است. فرشی نخرید که ایمنی کودک شما را تهدید کند. آیا باید برای فرش‌های بچگانه محافظ تهیه کرد؟ بله! سر خوردن یکی از معضلات مهم در مبحث خرید فرش است. و این موضوع نه تنها برای کودکان نوپایتان، بلکه برای حیوانات خانگی شما نیز خطرناک است. 

  بنابراین، همیشه از یک محافظ فرش با کیفیت بالا در زیر فرش خود استفاده کنید. البته می‌توانید از مبلمان سنگین برای ثابت نگه داشتن آن نیز استفاده کنید اما خب خرید محافظ فرش هیچ‌گاه بد نیست. این محافظ‌ها جان کودکان را نجات می‌دهند و از آسیب دیدگی جدی جلوگیری می‌کنند.

  یک شکل بامزه و کاربردی انتخاب کنید

  وقتی برای خرید فرش بچگانه اقدام می‌کنید خواهید دید که این فرش‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلف در بازار موجودند. طیف گسترده‌ای از فرش‌های بچه گانه در بازار وجود دارد، از شکل مستطیلی یا دایره‌ای گرفته تا دونات، خرس، ابر یا گل.. داشتن فرش‌هایی با اشکال و اندازه‌های مختلف در اتاق به فرزندان شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به آموزش به آن‌ها در مورد اشکال و اشیا بیاموزند. امیدواریم از این نکات استفاده کرده باشید. رعایت همه این نکات هنگام خرید فرش بچه گانه به شما کمک می‌کند که فرش مناسبی را برای فرزندان خود انتخاب کرده و در خریدتان هم صرفه جویی کنید!

  فرش‌های با بافت درشت نخرید

  اینگونه فرش‌ها فقط کار نظافت شما را بی‌جهت دشوار می‌کند. فرش اتاق کودکان هم نیاز به نگهداری و مراقبت از فرش مداوم دارد. بنابراین دور این فرش‌ها را خط بکشید. دلیل دیگر این است که پنجه‌های حیوان خانگی شما یا تکه‌های ریز مواد غذایی می‌تواند داخل آن گیر کند. بنابراین نه به این نوع فرش‌ها!

  15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید

  شکل فرش

  فرش اتاق کودک باید با حال و هوای فرزندتان مطابقت داشته باشد که یعنی طبعا ظاهرش کودکانه است. رایج ترین اشکال فرش مربع، مستطیل، دایره و غیره است، اما ممکن است این اشکال مورد پسند فرزند شما نباشد. با این حال، اشکال بسیار بیشتری وجود دارد که ممکن است عجیب به نظر برسند، اما در واقع اینطور نیستند. به عنوان مثال، فرش‌ها در اشکال مختلف مانند ابر، قلب مثلثی و غیره وجود دارند که شاید بیشتر مورد پسند فرزندتان باشد. پس قبل از خرید فرش، از کودکتان نظرخواهی کنید.

  ملاحظات دیگر

  همانطور که قبلاً اشاره کردیم هنگام خرید فرش برای بچه‌ها، باید بسیار دقیق‌تر عمل کنید. ممکن است قبل از خرید فرش، سوالات و نگرانی‌هایی داشته باشید. به عنوان مثال، اگر کودک شما آلرژی یا هر گونه حساسیت دیگری دارد، فرشی تهیه کنید که ایمن باشد و به فرزند شما آسیبی نرساند. 

  در ادامه به سلیقه‌ی کودک خود هم دقت کنید. این کودکان هستند که ساعت‌های زیادی را صرف بازی کردن روی آن فرش می‌کنند. در وهله اول از کودکتان بخواهید به شما بگوید چه فرشی دوست دارد. اگر این کار را نکنید، ممکن است پول زیادی خرج کنید و زحمت لازمه را هم بکشید، اما معلوم شود که فرزند شما آن فرش را دوست ندارد. بنابراین از آن‌ها بپرسید که از نظر رنگ، طرح، سبک و الگوها و غیره چه دوست دارند. 

  مگر هدف نهایی چیزی جز خوشحال شدن و راضی بودن کودکتان بود؟ امیدواریم این مقاله برایتان مفید و آموزنده بوده باشد. ما می توانیم حساسیت‌های شما را در خرید فرش کودک درک می‌کنیم و می‌دانیم که می‌خواهید بهترین را برای کودکتان تهیه کنید. به همین دلیل، ما تمام اطلاعات مربوط به خرید فرش اتاق کودک را در یک مقاله جمع آوری کرده‌ایم. برای راحتی کار شما، سعی کردیم به تمام سوالات شما پاسخ دهیم. 

  ما در این مقاله یک راهنمای کامل برای شما آماده کردیم که در آن به تمامی نکات خرید فرش کودک اشاره کردیم و سعی کردیم شما را از سردرگمی نجات بدهیم.

  15 نکته که باید برای خرید فرش اتاق کودک به آن اهمیت بدهید

  خرید فرش اتاق کودک

  فرش اتاق کودک یکی از مهمترین وسایلی است که والدین در هنگام چیدمان اتاق به آن توجه می­کنند. اما گاهی اوقات، نکات مهم و ضروری در خرید آن مانند جنس فرش، لطافت فرش، مدل فرش و رنگ فرش و حتی جنسیت کودک در نظر گرفته نمی­شود. از آنجایی که وسایل موجود در اتاق کودک همواره از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار هستند، انتخاب یک فرش مناسب نیز این زیبایی را تکمیل می­کند.

  نکته پایانی…

  اگر راهنمای خرید فرش اتاق کودک تا آخر مطالعه کرده اید توصیه می­شود به این نکته پایانی نیز دقت کنید, رنگ فرش اتاق کودک با توجه به جنسیت کودک، رنگ مابقی قسمت­های اتاق، روتختی و رنگ پرده­ها انتخاب شود. معمولا، فرش­هایی با طرح­های دخترانه عروسکی رنگ­های صورتی، نارنجی و قرمز دارند. 

  در صورتیکه طرح­های پسرانه شامل ماشین، حیوانات و شخصیت­های کارتونی اکشن هستند و رنگ­های بکار رفته در آنها معمولا طیف آبی تا قهوه­ای دارند. با توجه به تحرک کودک، رنگ­های چرک تاب انتخاب بهتری هستند. اما باید توجه کرد که شادابی اتاق کودک تحت تاثیر رنگ تیره فرش قرار نگیرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تلفن پشتیبانی 09338177908 | هر روز هفته از ساعت 8 صبح الی 18 پاسخ گوی شما هستیم

  فروشگاه اینترنتی تک فرش در سال 1394 و با هدف سهولت در خرید فرش ماشینی برای مردم نازنین ایران تاسیس شد , شما با ورود به تک فرش با انبوهی از طرح و نقش فرش ماشینی رو به رو خواهید شد و به راحتی می توانید فرش مورد نظر خود را مشاهده و خریداری نمایید . تک فرش, یک شهر فرش واقعی است که بواسطه حضور در شهر کاشان ( مرکز فرش ایران ) و همکاری را برندهای بزرگی همچون فرش محتشم , فرش لیلی , فرش برنتین , فرش مشهد اردهال , فرش داریوش , قالی سرام , فرش شاهکار صفویه , فرش شاهکار آریایی , فرش سبلان و … کاملترین ویترین فرش ماشینی را داشته باشد . شاید شما قصد داشته باشید برای فضای پذیرایی منزل خود فرش کلاسیک تهیه کنید و فرش های ماشینی با طرح های اصیل ایرانی را میپسندید پس فرش 1500 شانه , فرش 1200 شانه , فرش 1000 شانه , فرش 700 شانه و فرش های 500 شانه گزینه های خوبی برای شما هستند , و یا شاید به دنیال طرح های مدرن هستید و به فرش فانتزی مدرن علاقه مند هستید , از فرش طرح ترک , فرش چهل تکه ( پچ ورک )فرش آشپزخانه , فرش کهنه نما , فرش فرانسوی , فرش پرزبلند شگی , فرش مراکشی , گلیم , و گبه در سایت تک فرش دیدن کنید و طرح مورد را نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید و همچنین اگر قصد دارید برای اتاق فرزند دلبندتان فرشی خریداری کنید حتما سری به فرش اتاق کودک در سایت تک فرش بزنید و زیباترین طرح فرش ها را مشاهده کنید . از مزیت های مهم تک فرش می توان به : خرید مستقیم فرش از کاشان با قیمت کارخانه , ارسال رایگان به سراسر کشور, و 7 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی اشاره کرد.ما در مجموعه‌ی تک فرش جهت رفاه خرید فرش، خرید اقساطی فرش را نیز به مشتریان ارائه می‌دهیم


  کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم تک فرش می باشد.    Copyright @2006 – 2022 Takfarsh.com

  ورود | ثبت نام
  شماره موبایل خود را وارد کنید

  ورود شما به معنای پذیرش شرایط تک فرش و قوانین حریم‌خصوصی است

  برگشت
  کد تایید را وارد کنید
  کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
  ارسال مجدد کد تا دیگر
  برگشت
  رمز عبور را وارد کنید
  رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
  برگشت
  رمز عبور را وارد کنید
  رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
  برگشت
  درخواست بازیابی رمز عبور
  لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
  برگشت
  کد تایید را وارد کنید
  کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
  ارسال مجدد کد تا دیگر
  ایمیل بازیابی ارسال شد!
  لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
  تغییر رمز عبور
  یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
  تغییر رمز با موفقیت انجام شد