چگونه می توانیم از فرش بر روی دیوار استفاده کنیم ؟
چگونه می توانیم از فرش بر روی دیوار استفاده کنیم ؟
 • فرش های دستبافت و ماشینی  بهترین گزینه  برای ایجاد یک شاه کار هنری در دکوراسیون منزل می باشند.نکته ی مهم فقط این است که آن هارا کجا نصب کنیم.

  ورودی منزل

  فرش دستبافت را با هر طرح و رنگی می توانید در قسمت ورودی منزل روی دیوار نصب کنید تا گویای یک داستان جذاب باشد. با این کار مهمان در اولین لحظه ی ورود و برخورد با میزبان، حس خوشایندی را دریافت می کند.

  اتاق پذیرایی

  اگر علاقه مند به نصب تابلوها و نقاشی های نفیس و با شکوه هستید، انتخاب یک فرش دستبافت هیچ تداخلی به عنوان یک جایگزین برای آنها ندارد. با این کار علاوه بر این که یک اثر هنری روی دیوار نصب کرده اید، بلکه بخاطر بافت و برجستگی ای که دارد، به محیط اتاق پذیرایی تان بعدهای تازه ای بخشیده اید.

  پس اگر قالیچه یا فرشی خریده اید که بسیار دوستش می دارید و می خواهید سال ها آن را نگه دارید، بهترین روش این است که آن را روی دیوار نصب کنید.

  اتاق خواب

  آیا داشتن اتاقی جا دار و آرام و ساکت برای شما دغدغه شده است؟

  بهترین روش برای داشتن چنین اتاقی این است که روی دیوار آن فرش نصب کنید. با این کار نه تنها برای اتاق یک عایق صدا فراهم کرده اید، بلکه فضایی جدید در تخت بالای سر خود تعریف می کنید که باعث می شود حواس خود و حتی دیگران  از دیدن تخت خواب در اتاق پرت شود.

  فواید دیگری که نصب فرش روی دیوار دارد این است که  کمتر در معرض لکه کثیفی قرار می گیرند و در نتیجه نیاز به شستشوی کمتر دارند و  دوام بیشتری نیز پیدا می کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای