مجله تک فرش

دکوراسیون خانه های 40 , 50 متری و کوچک

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
دکوراسیون خانه های 40 , 50 متری و کوچک
 • دکوراسیون خانه های کوچک میتواند نگران کننده باشد. همه ی ما دغدغه ی مشترکی داریم و آن این است که دوست داریم یک چیدمان زیبا و تاثیرگذار داشته باشیم.هم زمان کاربرد اساسی هر اتاق این است که همه ساکنان بتوانند از حداکثر فضا لذت ببرند.

  ایده های طراحی داخلی برای خانه های کوچک، از حمام رویایی مورد نظرما گرفته تا حال و پذیرایی منحصر به فرد و ایجاد تعادلی دلنشین در آشپزخانه و ناهارخوری، اصالت سلایق و علایق ما را در زمینه ی دکوراسیون منعکس می کند. بنابراين لازم است به دنبال الهام بخشي خاص و ايده هاي جذاب دکوراسیون داخلي باشیم.

  خانه مکانی امن و آرام برای همه است. اگر شما فردی با سلیقه هستید، باید خانه خود را زیبا تر تزئین کنید. بنابراین در اینجا ما با برخی از ایده های جذاب طراحی داخلی برای خانه کوچک با شما هستیم. شما می توانید با خواندن این مقاله آنچه را که در خانه مورد نیازتان هست را درک کنید.

   

  چگونه یک آپارتمان را بازسازی کنیم؟

  یکی از مشکلات اصلی ما استفاده از فضاهای کوچک به صورت کاربردی و موثر است. ما باید در ایجاد هارمونی و هماهنگی بین اتاق ها، فضاهای حال و پذیرایی و غذاخوری و در عین حال مجزا نمودن آن ها از یکدیگر به خوبی عمل کنیم.

  برای این کار، این رنگ است که می توانید چنین فضاهایی را از هم تمییز دهید. اگر دیواری برای جدا کردن قسمتهای مختلف فضای زندگی شما وجود ندارد، از رنگ استفاده کنید تا آنها را به خوبی از هم تشخیص دهید.

  به عنوان مثال، یک رنگ پاستیلی در اتاق پذیرایی، رنگ سفید را در اتاق خواب و یک رنگ تیره تر (برای پنهان کردن لکه ها) را در آشپزخانه خود استفاده کنید.

  با استفاده از پرده ها و لوازم جانبی از قبیل لامپ ها و مبلمان هر آپارتمان حتی کوچکترین نوع آن می تواند بزرگتر به نظر برسد اگر با مهارت چیدمان شود. نکته ی کلیدی تنها این است که آپارتمان شما یک فضای خوشایند و دلنشین برای سکونت باشد.

  بنابراين، بايد چگونگي نشستن، فراهم آوردن نور طبيعي طبيعي و فضاي آرام و خوشايند را طراحي کنید.

   

  چگونه آپارتمان را مبلمان کنیم؟

  هنگامی که یک آپارتمان را بازسازی می کنید، این هماهنگی مکان است که باید اول و مهم تر از همه آن را در نظر گرفت. تعادل هر فضا بسیار مهم است. به عنوان مثال، میزها، صندلی ها، و مبل ها باید به طور متقارن سازماندهی شوند.

  اگر باقیمانده ی فضای شما دارای رنگ های به طور واضح روشن بود، از رنگ تیره  برای دیوارها اجتناب کنید. از نور طبیعی که در آپارتمان شما وارد می شود، بیشترین استفاده را بکنید. پرده های زیبا می تواند نوری ملایم  در اطراف اتاق بگستراند، گوشه های دنجی برای مطالعه به شما هدیه کند و فضای آرامی در آپارتمان شما باقی بگذارد.

  اگر دارید به تزیین جزئیات می پردازید، مراقب فضاهای اضافی باشید.سادگی یک امتیاز است.به ادغام “فضاهای منفی” بپردازید، فضاهای منفی همان قسمتهایی هستند که آنها را عمدا خالی و بدون دکوراسیون می گذارید.

   

  دکوراسیون خانه های 40 , 50 متری و کوچک

   

  چگونه یک آپارتمان را تزئین کنیم؟

  تزئین یک آپارتمان مثل تزئین کل خانه نیست، بنابراین خیلی بلند پروازانه نیست. آپارتمان باید همزمان شبیه ساکنانش باشد ومتعادل باقی بماند. دکور آپارتمان باید احساس راحتی به شما بدهد، بنابراین تاثیری که این سبک می گذارد را از دست ندهید.

  در اینجا دوباره طرح های رنگی ضروری هستند. با استفاده از رنگ های روشن تر روی دیوارها و سقف های خود، فضای شما بزرگتر جلوه می کند و کاملا با کوسن ها و کف پوش های چوبی مطابقت می کند. با استفاده از دیگر نقاشی های هنری شخصیت تازه ای به اتاق خود ببخشید.

  علاوه بر اینها، با اضافه کردن گل و گیاه به ساختمان، استقبال گرمی  برای مهمانان خود فراهم می آورید. با این حال، سلیقه و ترجیح شخصی شما مهم است که تعیین کننده ی دکور خانه ی شما می باشد.

  حتما زمانی را به فکر کردن در مورد رنگ ها اختصاص دهید.

   

  دکوراسیون خانه های 40 , 50 متری و کوچک

   

  چگونه فضاهای بزرگ را مبلمان کنیم؟

  چالش اتاق های بزرگ ایجاد یک فضای آرام و راحت است. با داشتن یک طبقه بسیار گسترده و وسیع، دیوارهای حفره ای و پنجره های بزرگ  ممکن است شما به سرعت احساس ناراحتی کنید.

  این کاملا همان احساسی است که طراحان داخلی می خواهند از آن اجتناب کنند.در اینجا استفاده از کمی رنگ سبز معجزه می کند!سعی کنید وقتی که دارید با نورطبیعی بازی می کنید تا شیرینی طبیعت بیرون را به داخل منعکس کنید از گل و گیاهان سبز استفاده کنید.

  در اینجا، به عنوان مثال، ترکیبی وجود دارد که هرگز ناامیدتان نمی کند : بازی با تضاد بین رنگهای گرم ، دیوارهای سفید و کف چوبی . با اضافه کردن رنگی دیگر به پایین دیوارهای خود و یا نقاشی آنها در دو ترکیب رنگ،میتوانید ارتفاع سقف های خود را کاهش دهید.

   

  دکوراسیون خانه های 40 , 50 متری و کوچک

   

  چگونه فضاهای کوچک را مبلمان کنیم؟

  فضاهای کوچک باید به طور حداکثری بزرگتر نشان داده شوند. رنگ های روشن را انتخاب کنید و به لوازم جانبی تزئینی و دکوراسیون فکر نکنید.به وسایل ضروری یعنی تخت، مبل و میز، توجه کنید تا  که فضای کافی برای چیدمان آن ها را داشته باشید.

  با ترکیب مناسب رنگ های روشن و نور طبیعی، هر اتاق می توانید فضایی خوشایند و جادویی را به وجود بیاورید.

  نکته : از صندلی ها و میزهای تاشو استفاده کنید تا فضای بیشتری را ذخیره کنید.

   

  چگونه فضایی دنج تر ایجاد کنیم؟

  رنگ دیوارهای شما مهم است و توناژهایی که انتخاب می شوند باید ملایم باشد. از سوی دیگر، در مورد لوازم جانبی که می تواند پر جنب و جوش تر باشد، اجازه ندهید فقط پرده های رنگی و منحصر به فرد، همه تفاوت ها را ایجاد کنند.

  گل ها و گیاهان نیزجذابیت ایجاد می کنند. به موازات آن، برخی از عناصر دیواری  نیز یک فضای سرگرم کننده به شما می دهد بی آنکه نا هماهنگی ایجاد کند. یک آپارتمان دنج باید به اندازه کافی صندلی برای استراحت داشته باشد در صورتیکه که کل فضای کف را از صندلی پر نکنید. مهمترین نکته این است که تعادل مناسبی ایجاد کنید.

  در آپارتمان های کوچک، مشکل این است که از تصور یک فضای کوچک جلوگیری شود. رنگ های روشن این تصور را ایجاد می کند که فضای بزرگتری خلق می شود. نور طبیعی باید برای روشن کردن مکان هایی که قابل نشستن است کاربرد داشته باشد.

  روشنایی ادغام شده در کابینت ها یا دیوارها نیز فضا را گسترش می دهد. یک سیستم ذخیره سازی هوشمند به شما این اطمینان را به شما می دهد که ظروف شکستنی مانند بشقاب بدون نگرانی از شکسته شدنشان در دسترس هستند

  بی آنکه یک  بار اضافی در فضای زندگی شما باشند. راه حل های عملی برای بهینه سازی مبلمان شما نیز وجود دارد. مانند صندلی های مناسب برای کنار پنجره یا نیکت های مناسب برای کنار دیوار. استفاده از برخی مهارت های طراحی برای ارائه در اتاق شما کفایت می کند.

   

  دکوراسیون خانه های 40 , 50 متری و کوچک

   

  ایده های چیدمان برای دانش آموزان

  دانش آموزان اصولا به مکانی برای استراحت و مطالعه نیاز دارند و لزوما فضای زیادی نمی خواهند. تخت های تاشو، میزهای دیواری و دیگر راه کارها برای استفاده ی حداقلی از فضا نکات کلیدی چیدمان برای فضاهای کوچک هستند.

  دیوار سفید اجازه می دهد تا دانش آموزان، پوستر ها، یادداشت های مختلف خود را به آن بزنند و درعین حال با تغییر سلایق و روحیاتشان به مرور زمان، امکان ایجاد تغییرات را داشته باشند. برای دریافت بیشترنور طبیعی، میز را پشت پنجره اتاق خواب قرار دهید.

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تلفن پشتیبانی 09338177908 | هر روز هفته از ساعت 8 صبح الی 18 پاسخ گوی شما هستیم

  فروشگاه اینترنتی تک فرش در سال 1394 و با هدف سهولت در خرید فرش ماشینی برای مردم نازنین ایران تاسیس شد , شما با ورود به تک فرش با انبوهی از طرح و نقش فرش ماشینی رو به رو خواهید شد و به راحتی می توانید فرش مورد نظر خود را مشاهده و خریداری نمایید . تک فرش, یک شهر فرش واقعی است که بواسطه حضور در شهر کاشان ( مرکز فرش ایران ) و همکاری را برندهای بزرگی همچون فرش محتشم , فرش لیلی , فرش برنتین , فرش مشهد اردهال , فرش داریوش , قالی سرام , فرش شاهکار صفویه , فرش شاهکار آریایی , فرش سبلان و … کاملترین ویترین فرش ماشینی را داشته باشد . شاید شما قصد داشته باشید برای فضای پذیرایی منزل خود فرش کلاسیک تهیه کنید و فرش های ماشینی با طرح های اصیل ایرانی را میپسندید پس فرش 1500 شانه , فرش 1200 شانه , فرش 1000 شانه , فرش 700 شانه و فرش های 500 شانه گزینه های خوبی برای شما هستند , و یا شاید به دنیال طرح های مدرن هستید و به فرش فانتزی مدرن علاقه مند هستید , از فرش طرح ترک , فرش چهل تکه ( پچ ورک )فرش آشپزخانه , فرش کهنه نما , فرش فرانسوی , فرش پرزبلند شگی , فرش مراکشی , گلیم , و گبه در سایت تک فرش دیدن کنید و طرح مورد را نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید و همچنین اگر قصد دارید برای اتاق فرزند دلبندتان فرشی خریداری کنید حتما سری به فرش اتاق کودک در سایت تک فرش بزنید و زیباترین طرح فرش ها را مشاهده کنید . از مزیت های مهم تک فرش می توان به : خرید مستقیم فرش از کاشان با قیمت کارخانه , ارسال رایگان به سراسر کشور, و 7 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی اشاره کرد.ما در مجموعه‌ی تک فرش جهت رفاه خرید فرش، خرید اقساطی فرش را نیز به مشتریان ارائه می‌دهیم


  کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم تک فرش می باشد.    Copyright @2006 – 2022 Takfarsh.com

  ورود | ثبت نام
  شماره موبایل خود را وارد کنید

  ورود شما به معنای پذیرش شرایط تک فرش و قوانین حریم‌خصوصی است

  برگشت
  کد تایید را وارد کنید
  کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
  ارسال مجدد کد تا دیگر
  برگشت
  رمز عبور را وارد کنید
  رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
  برگشت
  رمز عبور را وارد کنید
  رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
  برگشت
  درخواست بازیابی رمز عبور
  لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
  برگشت
  کد تایید را وارد کنید
  کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
  ارسال مجدد کد تا دیگر
  ایمیل بازیابی ارسال شد!
  لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
  تغییر رمز عبور
  یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
  تغییر رمز با موفقیت انجام شد