چگونه برای آشپزخانه خود بهترین اندازه فرش را انتخاب کنیم ؟!

قالیچه‌های آشپزخانه : فرشی که هر آشپزخانه نیاز دارد!

چگونه برای آشپزخانه خود بهترین اندازه فرش را انتخاب کنیم ؟!
 • قالیچه های آشپزخانه سَبک و محافظی را به قلب خانه شما می آورند. آن‌ها فضای کار را آرایش می‌کنند، به گرما بخشیدن به صبح‌های سرد آشپزخانه کمک می‌کنند و نشت‌ها و خرده‌ها را تحت کنترل نگه می‌دارند. در حالی که کفپوش‌های چوبی زیبا هستند، قالیچه‌های آشپزخانه می‌توانند به شما کمک کنند تا کف چوبی یا کاشی را حفظ کنید .

  فرقی نمی‌کند آشپزخانه‌ای داشته باشید یا فضای باز برای پخت و پز، کانون هر خانه‌ای به یک فرش آشپزخانه نیاز دارد تا تمام خرده‌هایی را که از پیشخوان شما می‌ریزد، جمع کند. همه ما می دانیم که حیوانات خانگی شما نمی توانند منتظر بمانند تا تکه های پنیر و نانی را که هنگام آشپزی به طور تصادفی روی زمین می‌ریزند پیدا کنند، مهم نیست که چقدر سعی می کنید آنها را روی پیشخوان نگه دارید. اما یک فرش آشپزخانه می تواند سبکی ارائه دهد و در عین حال تمام حوادث را از دوستان پشمالوی شما دور نگه دارد.

  کودکان و بزرگسالان به طور یکسان در آشپزخانه آشفتگی ایجاد می کنند. در حالی که می دانیم نباید برای شیر ریخته گریه کرد، تمیز کردن آن از روی زمین می تواند پیچیده باشد. اگر کاشی یا کف چوبی دارید، مایع می تواند در شکاف های کف خزیده و برداشتن آن دشوارتر شود. فرشهای آشپزخانه به راحتی تمیز می شوند، به راحتی قابل تعویض هستند و یک حائل ارزان قیمت بین سرآشپز کوچک شما و طبقه شما هستند. در مورد تمیز کردن آسان، هیچ چیز آسان‌تر از انداختن فرش آشپزخانه قابل شستشو به داخل ماشین لباسشویی برای شستشوی کامل نیست.

  هنگامی که به دنبال فرش های آشپزخانه هستید، بخش های زیر نکات کلیدی را توضیح می دهند که باید به خاطر داشته باشید:

  • بسته به اندازه آشپزخانه خود، چندین فرش دریافت کنید.
  • برای آشپزخانه ای پر جنب و جوش تر رنگ های روشن را در نظر بگیرید.

  • سبک عالی را با عملکرد مفید متعادل کنید.

  قالیچه‌های آشپزخانه: فرشی که هر آشپزخانه نیاز دارد!

  فقط روی فرش آشپزخانه متوقف نشوید! احساس نکنید که فقط با یک فرش آشپزخانه در آشپزخانه خود محدود شده اید. اگر فضای شما به اندازه کافی بزرگ است، آشپزخانه شما می تواند میزبان هر تعداد که لازم باشد فرش آشپزخانه باشد. هنگام تعیین محل باز کردن فرش، سبک و کاربردی بودن را در نظر بگیرید. ا

  گر خلاق هستید ، از چهار فرش آشپزخانه مختلف برای احاطه کردن جزیره خود استفاده کنید. میز بارهای شما می توانند مانند این خاکستری روشن روی یک فرش آشپزخانه بنشینند. در همین حال، می‌توانید یک فرش آشپزخانه دیگر را در جلوی اجاق گاز قرار دهید، مانند این منطقه داخلی/خارجی خط دار قالیچه. وقتی صحبت از تعداد فرش و تشک های آشپزخانه شما به میان می آید، هیچ محدودیتی وجود ندارد. 

  شاید یک حصیر کوچک جلوی سینک باعث جلوگیری  و پاشیدن آب هنگام شستن ظروف یا سبزیجات شود. قالیچه‌های نرم جلوی یخچال می‌توانند از آب اندختن(آبگز شدن)خربزه‌های شما هنگام بیرون آمدن از یخچال جلوگیری کنند. به این فکر کنید که کلِ پاخورِ فرش کجاست. آیا می خواهید کیسه های مواد غذایی خود را روی زمین بگذارید، و آیا زمانی که غذا را به خانه می آورید باید یک فرش آشپزخانه مشخص در کنار انباری وجود داشته باشد؟ 

  پیدا کردن فرش رنگِ روشن برای ساخت آشپزخانه ی  پر جنب و جوش شما آشپزخانه یک مرکز فعالیت است. همه در طول روز برای یافتن غذا و یا حتی برای کمی معاشرت به آنجا سفر می کنند. از این واقعیت عملی استفاده کنید و آن را به اتاقی برای الهام بخشیدن و گفتگو کردن تبدیل کنید. الگوهای روشن، رنگارنگ و طرح‌های پرانرژی به یک فرش آشپزخانه تعلق دارد تا با خانه‌ی شما مطابقت داشته باشد. خوشبختانه فرش هایی که لکه های سس اسپاگتی را پنهان می کنند نیز می توانند ظاهر آشپزخانه شما را زنده نگه دارند. 

  فرش آشپزخانه قابل شستشو را فراموش نکنید این فرش ها را می توان به محض ریختن چیزی برداشته و آنرا در ماشین شستشو انداخت. آنها به تلاش بسیار کمِ شما نیاز دارند، اما متعهد شوید که رنگ کامل و کاراکتر منحصر به فرد را در آشپزخانه خود به نمایش بگذارید. فرش هایی مانند این مولتی لوش هیبیسکوس قسمت داخلی/خارجی‌شان به راحتی تمیز می شود، اما تا زمانی که برای تمیز کردن آنها آماده نباشید(نخواهید تمیز کنید) لکه‌های آشپزخانه شما به وضوح آشکار نمی‌شوند. 

  گلبرگ های زرق و برق دار همچنین کف آشپزخانه شما را تزئین می کنند، چه کفپوش های چوبی، کاشی یا مشمع کف اتاق. اگر می‌خواهید در حین آشپزی از لیز خوردن یا سر خوردن این فرش‌ها جلوگیری کنید، یک پد فرش USA را زیر آن قرار دهید تا در جای خود بماند. سبک را فدای کارکرد نکنید از جمله قابلیت شستشو فقط به این دلیل که فرش بادوام و مقاوم در برابر لکه است، به این معنی نیست که باید کدر و بی روح باشد.

  قالیچه های آشپزخانه سَبک و محافظی را به قلب خانه شما می آورند. آن‌ها فضای کار را آرایش می‌کنند، به گرما بخشیدن به صبح‌های سرد آشپزخانه کمک می‌کنند و نشت‌ها و خرده‌ها را تحت کنترل نگه می‌دارند. در حالی که کفپوش‌های چوبی زیبا هستند، قالیچه‌های آشپزخانه می‌توانند به شما کمک کنند تا کف چوبی یا کاشی را حفظ کنید .

  کف آشپزخانه خود را با یک قالیچه جذاب کنید، همانطور که فلفل دلمه ای خود را ادویه می کنید و رنگ های روشن و طرح های زنده را پایین می آورید ( از بین ببرید). اگر کانترهای سفید یا مرمری دارید، فضای آشپزخانه شما به رنگ و تنوع بیشتری نیاز دارد تا همه چیز را سرزنده نگه دارد. 

  در اینجا لیستی از ایده ها برای قالیچه آشپزخانه آورده شده است: 

  قالیچه‌های هندسی : اگر یک آشپزخانه تنگ و باریک و یا فضای باریکی بین سینک ظرفشویی و اجاق گاز خود دارید، یک الگوی هندسی روی قالیچه آشپزخانه می تواند به گسترش فضا کمک کند، حداقل در چشم ذهن شما یک پشم نرم را انتخاب کنید تا تجربه آشپزی در فضای کوچک لذت بخش تر شود. 

  قالیچه های فیبر طبیعی : قالیچه های جوت و علف دریایی به شما کمک می کنند تا صبح سریع به سمت قهوه جوش بروید. رنگ‌های خنثی و بافت‌های تنگ، همراه با حاشیه‌های نخی، فضای داخلی دوست‌داشتنی را ایجاد می‌کنند. 

  قالیچه‌های قابل شستشو : بدیهی‌ست که قالیچه‌های آشپزخانه قابل شستشو باشند. ترکیب سبک و راحتی در یک فرش آشپزخانه منطقی است به خصوص در مناطق پر تردد که احتمال وقوع نشت در آن بیشتر است. 

  در حالی که بسیاری از مردم قالیچه‌های آشپزخانه را کوچک می‌دانند، لازم نیست اندازه خاصی داشته باشند. اگر آشپزخانه کوچکی دارید، فضای کف شما ممکن است شما را محدود کند. اما اگر به دنبال پر کردن فضا یا گرم کردن فضای سرد خانه خود هستید، یک آشپزخانه بزرگتر می تواند فرش بزرگتری داشته باشد. تمیز کردن فرش های بزرگ آشپزخانه سخت تر از فرش های کوچک آشپزخانه نیست. قالیچه‌های آشپزخانه مدرن معمولا از موادی ساخته می شوند که به راحتی تمیز می شوند. 

  اما اگر شما و خانواده تان واقعاً اوقات آشفته ای برای تهیه غذا دارید، بهترین گزینه شما یک فرش داخلی و خارجی است. این فرش‌ ها در برابر مایعات مقاوم، بادوام و ضد لکه هستند. حیوانات خانگی، بچه‌ها، کفش‌های گل‌آلود، و چیزهایی که میریزد با فرش داخلی و خارجی همخوانی ندارند. این فرش ها در انواع بافت ها و رنگ ها موجود است. آنها می توانند از الیاف کاملا طبیعی مانند جوت و پشم یا مواد ماشینی ساخته شوند. 

  اگر فرش داخلی و خارجی نمی خواهید، فرش قابل شستشو بهترین گزینه بعدی است. به این ترتیب، زمانی که ریزش و پاشیده شدن آن از کنترل خارج می شود، می توانید به سادگی فرش را جمع کرده و آنرا بشویید. هیچ لکه ای برای این نوع فرش ها زیاد نیست اما حتی اگر فرش شما قابل شستشو نباشد، لکه به راحتی با مواد شوینده ملایم و آب گرم پاک می شود. 

  منبع : rugsusa

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پیشنهادی برای شما

  محبوب‌ترین عنوان‌ها

  جدیدترین عنوان ها

  شاید به این مطاالب هم علاقه مند باشید

  تلفن پشتیبانی 55464060 – ۰3۱ | هر روز هفته از ساعت 8 صبح الی 18 پاسخ گوی شما هستیم

  فروشگاه اینترنتی تک فرش در سال 1394 و با هدف سهولت در خرید فرش ماشینی برای مردم نازنین ایران تاسیس شد , شما با ورود به تک فرش با انبوهی از طرح و نقش فرش ماشینی رو به رو خواهید شد و به راحتی می توانید فرش مورد نظر خود را مشاهده و خریداری نمایید . تک فرش, یک شهر فرش واقعی است که بواسطه حضور در شهر کاشان ( مرکز فرش ایران ) و همکاری را برندهای بزرگی همچون فرش محتشم , فرش لیلی , فرش برنتین , فرش مشهد اردهال , فرش داریوش , قالی سرام , فرش شاهکار صفویه , فرش شاهکار آریایی , فرش سبلان و … کاملترین ویترین فرش ماشینی را داشته باشد . شاید شما قصد داشته باشید برای فضای پذیرایی منزل خود فرش کلاسیک تهیه کنید و فرش های ماشینی با طرح های اصیل ایرانی را میپسندید پس فرش 1500 شانه , فرش 1200 شانه , فرش 1000 شانه , فرش 700 شانه و فرش های 500 شانه گزینه های خوبی برای شما هستند , و یا شاید به دنیال طرح های مدرن هستید و به فرش فانتزی مدرن علاقه مند هستید , از فرش طرح ترک , فرش چهل تکه ( پچ ورک )فرش آشپزخانه , فرش کهنه نما , فرش فرانسوی , فرش پرزبلند شگی , فرش مراکشی , گلیم , و گبه در سایت تک فرش دیدن کنید و طرح مورد را نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید و همچنین اگر قصد دارید برای اتاق فرزند دلبندتان فرشی خریداری کنید حتما سری به فرش اتاق کودک در سایت تک فرش بزنید و زیباترین طرح فرش ها را مشاهده کنید . از مزیت های مهم تک فرش می توان به : خرید مستقیم فرش از کاشان با قیمت کارخانه , ارسال رایگان به سراسر کشور, و 7 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی اشاره کرد.ما در مجموعه‌ی تک فرش جهت رفاه خرید فرش، خرید اقساطی فرش را نیز به مشتریان ارائه می‌دهیم


  کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم تک فرش می باشد.    Copyright @2006 – 2022 Takfarsh.com