[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روش های ارسال کالا

روش های ارسال کالا و محصولات تک فرش به صورت تحویل کالا در تمامی نقاط کشور است.تک فرش که ارائه دهنده انواع فرش ماشینی ، فرش ۷۰۰ شانه ، فرش ۱۰۰۰ شانه ، فرش ۱۲۰۰ شانه ، فرش فانتزی ، فرش دستباف و … می باشد ضمن ارائه کیفیت در محصولات به بهینه شدن زمان و نحوه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری می اندیشد.

سفارش ها در تمامی شهرهای کشور ثبت می شود . کارشناسان و متخصصان فروش در تک فرش ضمن تماس با شما و تاییدیه خرید شما ، روش های ارسال کالا را به شما توضیح داده که این امر به راحتی استفاده و بهبود زمان رسیدن کالا به دست شما خواهد بود.

در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی تک فرش، پیش از این ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر پیدا کرده است. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1531473838022{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 25px !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”26199″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]