استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون داخلی
استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون داخلی
 • استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون داخلی : رنگ کرم آرامش بخش و خوشایند است  و به راحتی با سایر رنگ ها تطبیق پیدا می کند. به ویژه اگر با رنگ های خنثی ست شود بسیار باشکوه و زیبا می شود.

  دلیل اینکه کرم با هردو دسته ی رنگ های سرد و گرم ست می شود این است که خود رنگ کرم ترکیبی از سفید و زرد است. دو رنگ سرد و گرم.

  در هنر از رنگ کرم به عنوان رنگ پایه برای رنگ پوست استفاده می شود. همچنین این رنگ ما را به حس و حال تاریخ می برد. فرش کرم با شکوه، خاص و پیچیده و  بسیار به روز است.

  مجموعه فرش های کرم برای خانه های مجلل و امروزی گزینه ی خوبی هستند. فرش کرم انتخاب ایده آلی برای اتاق خواب است که فضای آرام و خلوت تری به آن ببخشد. یعنی  کاملا مناسب برای یک زندگی راحت و آسوده است.

   

  استفاده از رنگ کرم در دکوراسیون

  خرید این فرش در تک فرش

   

  فرش های کرم به راحتی در هر دکوراسیونی خودنمایی می کنند و به زیبایی تمام نمایش داده می شوند. با انتخاب طرح های متنوع این فرش ها می توانید فضایی فوق العاده زیبا، تمیز و آرام به خانه ببخشید.

   

  استفاده از فرش کرم در دکوراسیون

  خرید این فرش در تک فرش

   

  کافیست تعدادی وسایل و مبلمان خاکستری و طوسی خنثی روی فرش کرم چیدمان کنید و فضایی کاملا شیک و راحت ایجاد کنید.

  فرش کرم برای خانه هایی که از مبلمان و پرده های گل دار استفاده شده است بسیار مناسب است و فضایی کاملا شاد و دوست داشتنی به خانه می دهد.

  فرش کرم در خانه هایی که از دکوراسیون تمام سفید و شیری استفاده شده زیبایی خاصی ایجاد می کند و به دلیل هارمونی ایجاد شده فضایی مینیمال گونه به خانه می دهد.

  فرش کرم کار شما را برای خرید مبلمان و وسایل راحت می کند چون فقط کافیست تونازهای سفید را که در هربازاری پیدا می شود با آن ست کنید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای