جدید ترین ایده های چیدمان فرش
جدید ترین ایده های چیدمان فرش
 • جدید ترین ایده های چیدمان فرش: فرش شخصیت، بافت و محیطی گرم و راحت به خانه می بخشد. گذشت زمانی که کف خانه ها سرتاسری از فرش پوشیده می شد و فقط برای چند سال تازگی داشت. خوشبختانه دنیای فرش از آن زمان بسیار متفاوت است و تاثیر آن طولانی تر شده .

  به دنبال چه ضخامت فرشی باشیم؟ چه رنگهایی؟ چه نقش هایی؟ و چه طرحی؟

  امروزه فرش به یکی از ضروری ترین وسایل ساختمان تبدیل شده، بنابراین اینکه چطور چیدمان شوند و در چه فضایی مورد استفاده قرار بگیرند نکته ی بسیار مهمی است.

   

  رنگهای ژلاتینی

  ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که یک اتاق در خانه خود را تزئین کنید تا شبیه یک بستنی با رنگ های ژلاتینی باشد، اما بعضی از توناژهای آرامش بخش این رنگ ها امروزه در بازار مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. به خصوص برای دکوراسیون مینیمال و همچنان برای داشتن فضایی پویا و پر تکاپو.

   

   

  جدید ترین ایده های چیدمان فرش

   

  نکته اصلی در اینجا استفاده از رنگ های ملیح به عنوان پایه و زمینه ای برای اثاثیه سنگین تر و بزرگتر است. ، مثلا یک میز تیره رنگ یا یک مبل روشن. اما آیا واقعاً بهترین قسمت این فرایند چیدمان فرش است؟

  با رنگ های بسیار ملیح، مطمئناً بهترین سرمایه گذاری خود را انجام داده اید چون این رنگ ها هرگز از مد نمی روند.

   

  ورودی های مجلل

  ناگفته نماند که ورودی شما اولین جایی است که افراد هنگام ورود به خانه شما با آن برخورد پیدا می کنند و حس و حال خانه ی شما را دریافت می کنند و بنابراین برای اینکه بهترین خودتان را نشان دهید باید یک ورودی خوب داشته باشید.

   

  جدید ترین ایده های چیدمان فرش

   

  چراکه در بیشتر خانه ها این نکته مورد توجه قرار نمی گیرد و همواره ورودی خانه ها شاهد فرش هایی کاملا ساده و خسته کننده  با رنگ هایی که واضح است برای پنهان کردن لکه و کثیفی انتخاب شده اند، هستیم.

  وقت آن رسیده که این کار خاتمه دهید و به جای آن فرشهای خوش آب و رنگ و خوش نقش و نگار برای این محیط انتخاب کنید.

  دکوراسیون ورودی شما باید به همان اندازه لوکس و فریبنده باشد که سایر قسمت های خانه ی شما. از استفاده از رنگ های روشن تر برای ورودی خود نترسید و هنگام خرید فرش فقط به این دلیل که بادوام است، تسلیم  خرید آن نشوید.

  به شخصیت خودتان توجه داشته باشید و آنچه خودتان مد نظر دارید انتخاب کنید چراکه هرآنچه برای منزل خود انتخاب می کنید نشانگر شخصیت شماست.در این مقاله شما را با ایده های جدید چیدمان فرش آشنا می کنیم.

   

  طرح ها و نقوش هندسی

  طرح های هندسی فرش همانطور که همیشه مد هستند، جایگزین مناسبی برای سایر طرح های گل دار یا اسلیمی و غیره هستند. بهتر است انتظار داشته باشید تا طرح ها نقوش جالب و رنگارنگی از فرش در منزل داشته باشید تا به خوبی توجه و حواس را به خود جلب کند.

  فرش های زمینه تیره رنگ با نقوش هندسی روشن بخاطر کنتراست خوبی که ایجاد می کنند بهترین گزینه هستند، اما همچنان توناژهای طلایی رنگ و پاستلی جایگاه خودشان را حفظ کرده اند.

   

  جدید ترین ایده های چیدمان فرش

   

  توناژهای رنگی نزدیک به قرمز یا قهوه ای مثل خاکی، طلایی، چوبی و حتی رنگ های سبز گرم و آبی تیره با هر نوع طرح و نقشی برای فرش در هردو دکوراسیون مدرن و سنتی مناسب هستند و جذابیت خاصی ایجاد می کنند.این ترکیب رنگ ها باعث می شود فضای شما بزرگتر و دلباز جلوه کند.

   

  فرش های سفارشی

  ایده ی دیگری که کمک زیادی به تصمیم گیری و انتخاب شما در فرش می کند خریدن فرش های سفارشی است. دیگر مثل قدی محدود به انتخاب نوع خاصی از فرش ها با طرح و رنگ هایی با تنوع پایین نیستید.

  بلکه می توانید هر طرح و رنگی از فرش را که دوست داشتید انتخاب کنید و در اندازه ی دلخواه خودتان آن را سفارش دهید.یک فرش سفارشی می تواند در هر اتاق دنیایی متفاوت ایجاد کند.

   

  جدید ترین ایده های چیدمان فرش

   

  پس درنگ نکنید و  یک سرمایه گذاری عاقلانه انجام دهید تا با خریداری فرش سفارشی خود سال های سال آن را در خانه نگه دارید بی آنکه از خریدتان پشیمان شوید.

   

  استفاده از چند قالیچه در یک اتاق

  اگر فضای شما کمی کسل کننده، غیرقابل تحمل و ناقص احساس می شود، اضافه کردن رنگ و بافت با استفاده از کنار هم چیدن چند قالیچه روشی عالی برای زنده کردن اتاق شما است.

   

  جدید ترین ایده های چیدمان فرش

   

  فرش های طرح دار و پررنگ مطمئناً در هر اتاق رنگ محیطی جسورانه ایجاد می کند که در کنار آن می توانید وسایل راحت و نرم خود مانند تخت خواب و مبل راحتی داشته باشید و مکمل خوبی برای آن فراهم کنید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای