7 روش برای تزیین دکوراسیون اتاق غذاخوری
ایده های شگفت آور ساده برای دکوراسیون منزل
 • طراحی دکوراسیون منزل می تواند هزینه بر باشد، اما ما به شما کمک می کنیم تا راه های ساده تری برای تزیین منزل تان را به کار گیرید و از چیدمان دکوراسیون خود لذت ببرید:

  به چهاردیواری خود فکر کنید
  رنگ سبز جنگلی بهترین انتخاب برای دیوارهای شماست تا بتوانید آن هارا با فرش مناسب ست کنید.تکرار رنگ ها در اتاق می تواند نمای قوی تری به فضا بدهد، به ویژه هنگامی که تنوع گسترده ای از مبلمان را در منزل داشته باشید.

   

  ایده های شگفت آور ساده برای دکوراسیون منزل

   

  تخته های بالای تخت
  آیا از تخته های مرسوم بالاسر تخت خواب فراری هستید؟بهترین جایگزین برای علاقه مندان دکوراسیون مدرن، قاب های عکس و کولاژ است.

  ترکیب رنگ های تند و تیز و خنثی
  اگر به رنگ های تند و تیز و شاد علاقه مندید و وسایل تان را با این ترکیب رنگ ها چیدمان کرده اید، برای حفظ تعادل فضای اتاق بهتر است که از فرش های ساده و یک دست با رنگ های خنثی استفاده کنید.

  آینه
  اگر فضای اتاق شما کوچک است، با استفاده از آینه، نمایی دوچندان به آن بدهید.

   

  فضای هندسی
  اگر به دنبال فضایی متفاوت و خاص هستید، از فرش های هندسی برای دکوراسیون منزل تان استفاده کنید. این فرش های زاویه ها و گوشه های نو و جدیدی در منزل ایجاد می کنند و رنگ هارا برجسته تر و خوش آب و رنگ تر نشان می دهند.

  استفاده از فرش رانر
  استفاده از فرش رانر به ویژه طرح های راه راه، بهترین گزینه برای نمایش زیباتری از راه پله های ساختمان و حتی راهرو ها هستند و همواره می توانند راهنمای خوبی برای عبور و مرور مهمان ها باشند.

  فرش های راه راه
  فرش های راه راه نیز امروزه در بازار مورد مقبولیت قرار گرفته است.اگر برای فضای اتاقتان قصد دارید این طرح فرش هارا خریداری کنید، فراموش نکنید که برای تزیین بخش های مختلف اتاق از رنگ های خنثی و روشن استفاده کنید تا فضای مدرن و در عین حال آرامی داشته باشید.

  ایوان حیاط
  آیا مایلید فضای حیاطی کاملا متفاوت و خاص داشته باشید؟ کافیست با تعدادی فرش یا قالیچه ی رنگارنگ به ایوان خود آب و رنگی تازه ببخشید.
  با این کار نه تنها زیبایی منزل تان را دوچندان کرده اید، بلکه می توانید مهمان های خود را به فضای حیاط دعوت کرده و اوقاتی خوش و لذت بخش برایشان فراهم آورید.ما برای این کار به شما فرش های ضد آب ….. را پیشنهاد می کنیم.

  طرح و بافت
  به فضای اتاق خود زندگی و هنر ببخشید.شما می توانید با استفاده از فرش های طرح دار و خوش آب و رنگ فضای اتاق را زنده و پویا جلوه دهید.

   

  فرش و دکوراسیون منزل

  استفاده از فرش در حمام و دستشویی
  بسیاری از مردم فضای حمام و دستشویی را مهم نمی شمارند و دکوراسیون آن را جدی نمی گیرند.غافل از آنکه با اضافه کردن یک قالیچه، میتوان فضایی کاملا مفرح و شاد در حمام و دستشویی ایجاد کرد و آن را تبدیل به یک مکان تشریفاتی کرد.نورپردازی و یا نورخورشید که از پنجره ها به حمام نفوذ می کند، محیطی فوق العاده رویایی ایجاد می کند.

   

  ایده های شگفت آور ساده برای دکوراسیون منزل

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای