8 ایده برای انتخاب فرش پذیرایی
8 ایده برای انتخاب فرش پذیرایی
 • ما همیشه علاقه مند به روش های ساده برای تزیین دکور اتاق پذیرایی هستیم.اگر شما فقط قادرید با اضافه کردن یک مورد  تاثیر زیادی در فضای خود داشته باشید، کافی ست فقط یک فرش انتخاب کنید..

  انتخاب فرش درست در اتاق پذیرایی می تواند تمام رنگ های تند و تیز خود را با هم هماهنگ کند، به ترکیب رنگ خنثی در اتاقتان آب و رنگ ببخشد و یا ناهموار های یک اتاق مدرن را لطافت ببخشد.

   

  5 نکته ای که باید هنگام انتخاب فرش اتاق پذیرایی در نظر بگیرید :

  – اطمینان حاصل کنید که فرش شما دارای اندازه ای مناسب برای اتاق شما است.

  – اگر فرش شما حداقل دو رنگ را بیشتر از بقیه جلوه و تاکید ببخشد، فوق العاده می شود.

  – فرشی را که دوست دارید انتخاب کنید،این خیلی مهم است که احساس خوبی با آن داشته باشید.

  – میزان مقاومت و دوام فرش را برای شستشو و تمیز کردن آن در نظر داشته باشید.

  – خبر خوب این است که همه ی سبک های فرش تقریبا یکسان و خنثی هستند، و این رنگ است که مهم تراز طرح و نقش می باشد.

   

  هنگامی انتخاب فرش ، آن را با اندازه گیری دقیق متناسب با منطقه ای که برای آن در نظر دارید بررسی کنید.اکثر طراحان، یک فرش را پیشنهاد می دهند که به اندازه کافی بزرگ است و محل مورد نظر را پوشش می دهد.با قراردادن پایه های جلویی مبل و صندلی روی فرش جای آن را تثبیت کنید.

  طرح های فرش بسیار متنوع هستند و مادامی که رنگ درستی انتخاب کرده باشید می توانید یکی از آن فرش هایی را را که بیشتر دوست دارید با انواع  دکوراسیون ترکیب کنید.

   

  با چندتا از ایده های ما آشنا شوید:
  • یک فضای ساحلی با فرش رویایی آبی رنگ خلق کنید.

  برای درست کردن چنین فضایی به راحتی می توانید با انتخاب یک فرش یا قالیچه ی جدید و تعدادی وسیله دنیایی جدید بسازید. یک فرش بزرگ به رنگ آبی اقیانوسی و رنگی خنثی مانند بژ، خاکستری یا سفید انتخاب کنید.

   

   

  مشاهده کلکسیون فرش های آبی رنگ

   

  راه راه های ملیح، و یا گل های رنگی درفرش تصویر پایین، می تواند طرح خوشایندی به اتاق پذیرایی شما بدهد.

   

  • اگر به رنگ های پررنگ تر و چشمگیر علاقه دارید و آمادگی استفاده از رنگ های روشن را ندارید با اضافه کردن یک فرش به رنگ های گلی یا صورتی و تلفیق آن با رنگ های روشن می توانید نمای زیبایی به اتاق بدهید.

   

   

  مشاهده کلکسیون فرش های قرمز رنگ

   

  • ما عاشق مبلمان رنگارنگ و دکوراسیون نیمه مدرن هستیم. در بیشتر سبک های طراحی، فرش ، گزینه ی مناسب برای اضافه کردن رنگ های پر جنب و جوش است. مبلمان رنگی اغلب نقطه کانونی محسوب می شود، بنابراین بهتر است فرشی را انتخاب کنید که طرح های آشکارتری داشته باشد.

   

  • اگر دوست دارید یک دکور استوایی گونه برای اتاق پذیرایی خود داشته باشید و در عین حال میخواهید روی دکوراسیون خود معطوف نشوید یک فرش با کیفیت جالب را امتحان کنید. رنگ های پر جنب و جوش و طرح های درشت در فرش برای مبل یا صندلی بیش از حد خواهد بود، اما انتخاب توناژ رنگ درستی به کف سالن می دهد.

   

  • با استفاده از فرش اتاق پذیرایی و اتاق غذاخوری خود را باهم هماهنگ کنید.

  توصیه ی ما به شما دکوراسیونی است که اتاق غذاخوری و  پذیرایی را برای  ایجاد یک فضای راحت باهم هماهنگ کند. چالش طرح های اتاق باز، راهی برای تطبیق دو فضای  مجزا از هم با یکدیگر است در حالیکه همزمان به هر فضا هویت  خاص خود را می دهد.

   

  • فرش های به رنگ خنثی لزوما کسل کننده نیستند.
   این فرش ها به هر فضایی نیرو می بخشند، فقط کافیست از چیدمان مبلمان درست استفاده کنید. تا این فرش یک زمینه ی مناسب برای آن ها باشد.

   

  • توناژهای تند و تیز طلایی به اتاق بدهید.
   ما نمی توانیم به اندازه کافی از رنگ زرد چشمگیر طلایی در هرجایی که موجود است دریافت کنیم.  پس اگر میخواهید رنگ طلایی را بدون به هم ریختن تمام دکوراسیون خود دریافت کنید، تنها شانس شما این است که از فرش آبی طلایی استفاده کنید.

   

  • با چیدمان مبلمان گلبهی به سادگی میتوانید اجازه دهید رنگ های طلایی فرش با شکوه و تجمل بیشتری خودشان را نشان دهند.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای