5 نکته ساده درمورد چیدمان خانه ی جدید
5 نکته ساده درمورد چیدمان خانه ی جدید
 •  

  • نکته ی اول که به شما توصیه می کنیم این است که برخی از چیزهایی که بسته بندی کرده اید و با خود آورده اید باید کنار بگذارید.

  شایع ترین موضوعی که در روند اسباب کشی وجود دارد این است که شما به مراتب بیشتر از آنچه فکر می کردید با خود وسیله دارید. واقعا چقدر از آن ها را اخیرا استفاده کرده اید؟

  بسیاری از محققان به این نتیجه دست یافته اند که درصد قابل توجهی از مواردی که برای اسباب کشی هزینه می شود باید کنار گذاشته شود. حمل آنها، زمان، سرمایه و تلاش شما را هدر می دهد.

  وقت آن فرارسیده که چیزهای اضافه را کنار بریزید، حتی اگر قصد ندارید به زودی اسباب کشی کنید. با این کار بخاطر فضای اضافه شده حس خوشایندی به شما دست می دهد و زمانی که روز اسباب کشی برسد، آماده ی جمع کردن وسایل و بسته بندی آنها خواهید بود.

  • برخی از مبلمان خانه ی قبلی ممکن است برای خانه ی جدید مناسب نباشد. یکی از مشکلات رایج هنگام اسباب کشی مبلمان از یک مکان به مکان دیگر این است که اندازه یا سبک آنها در جای جدید جواب نمی دهد و با آن تطابقی ندارد. شما می توانید آنها را به فروش بگذارید و برای خرید مبلمان جدید هزینه کنید.

   

  • مبلمان سنگین باعث می شود اسباب کشی و چیدمان دوباره ی آنها سخت تر شود. درست است که مبلمان سنگین ترنشانه ی کیفیت بهتر آنها است. اما به لطف پیشرفت هایی که در زمینه ی تولید و مواد اولیه انجام گرفته این موضوع  دیگر صادق نیست. وقتی که شما مجبور به حمل یک مبل بزرگ و سنگین هستید، ممکن است با بالا و پایین رفتن از پله ها چندین بار آنقدر هم از داشتن آن راضی نباشید.

   

   

   

   • آیا خانه ی قبلی خود را با چیدمان جدید دیده اید و از فروختن آن پشیمان شدید؟ شما تنها نیستید. دلیلش آن است که فقط دکوراسیون آن را با یک طراحی ساده و اضافه کردن چند وسیله ی اصولی فوق العاده زیبا کرده اند. هنگام تزئین یک خانه جدید، آن را به گونه ای چیدمان کنید که گویی یک مدل است – و هر روز به همین شکل در آن زندگی کنید و از خانه خود لذت ببرید!

   

  •  خانه ی خود را همان زمان که می خواهید اسباب کشی کنید رنگ بزنید و تزیین کنید وگرنه هیچوقت این اتفاق نخواهد افتاد. بگذارید با شما صادق باشیم. اگر در چند سال گذشته نقل مکان کرده اید، احتمالا بعضی از جعبه ها را هنوز باز نکرده اید، یا پروژه هایی برای بهبود خانه داشته اید که هرگز شروع نکرده اید. شما باید تا زمانی که تنور داغ است اقدام کنید، پیش از آنکه به روزمرگی دچار شوید.

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای