5 نکته در مورد انتخاب فرش مناسب برای راه پله
5 نکته در مورد انتخاب فرش مناسب برای راه پله
 • انتخاب فرش مناسب برای پله ها، سالن و پذیرایی برای خانه مهم است و می تواند کمی دشوار کننده باشد. اشتباه کنید و به زودی علائم فرسودگی را در این مناطق پرتردد خواهید دید.

  وقتی وارد ملکی می‌شوید، احتمالاً در فاصله‌ای از راهرو راه پله‌ای پیدا می‌کنید، بنابراین مهم است که فرشی را انتخاب کنید که کاربردی، مناسب، متریال مناسب و البته جذاب باشد.

   

  در اینجا 5 نکته کلیدی برای انتخاب فرش برای پله ها وجود دارد :

  دوام

  مواد

  ضخامت

  الگو

  رنگ

   

  . 1دوام

  راه پله ها کاربرد زیادی دارند و می توانند پرتردد ترین قسمت هر خانه ای باشند، بنابراین باید فرشی را انتخاب کنید که مقاومت و ماندگاری خوبی داشته باشد و همچنان فوق العاده به نظر برسد.

  یکی از چیزهای خوب در مورد فرش این است که بعضی از مشکلات کفپوش ها را پنهان می کند و به کاهش سر و صدای فعالیت های روزانه ی شما و خانواده ‌تان در طبقه ی بالا و پایین کمک بیشتری می ‌کند.

  بسیار مهم است که فرشی را برای راه پله های خود انتخاب کنید که به اندازه ی کافی بادوام، مستحکم و محکم باشد. انتخاب فرش برای راه پله با انتخاب فرش برای اتاق خواب و اتاق نشیمن بسیار متفاوت است.

   

  ما مجموعه ای از فرش های مناسب برای راه پله ها را در فروشگاه آنلاین خود داریم. هر کدام به دلیل دوام بالایشان توصیه می شوند. به عنوان یک قاعده ی کلی، توصیه می کنیم فرشی با ماندگاری بالا را انتخاب کنید که می توانید بخرید، به سبکی که مناسب شما و خانه ی شما بیشتر ست باشد.

   

  . 2مواد

  بسیاری از مردم از ما می پرسند که چه متریالی برای انتخاب فرش بهتر است. ما معتقدیم که هر مکالمه در مورد فرش برای راه پله باید شامل بحث در مورد انواع شمع و موادی باشد که برای چنین منطقه ای پرکاربرد توصیه می شود.

  فرش پشمی به دلیل ماندگاری که دارد بهترین انتخاب لوکس است. همچنین فوق العاده است و ایده آل برای مناطق سنگین پیاده روی! اگر پشم خالص گزینه ای برای شما نیست، فرشی را انتخاب کنید که الیاف مصنوعی را با پشم ترکیب داشته باشد. با فرش ترگیب پشم، بهترین مواد را خواهید داشت و ممکن است گزینه ی مقرون به صرفه تری باشد.

   

  . 3ضخامت

  درست یا غلط؟ فرش ضخیم تر دوام بیشتری دارد. پاسخ… نادرست! همیشه اینطور نیست که فرش های ضخیم تر دوام بیشتری داشته باشند. در واقع، ممکن است از شنیدن این که برخی از ضخیم ترین فرش های موجود در بازار پر از هوا هستند، تعجب کنید که باعث می شود برای فضایی مانند راه پله نامناسب باشند.

   

   . 4الگو ونقشه ی فرش

  همانطور که فرش راه پله شما باید از جنس مناسب و بادوام باشد، باید ظاهر خوبی نیز داشته باشد. چه فرش تمام عرض را انتخاب کنید یا یک راه پله نصب شده، فرش های راه راه به دلیل فاکتور شگفت انگیز و تأثیر بصری که دارند همیشه یک انتخاب محبوب هستند. فرش های راه راه نیز ایده آل هستند، زیرا کاملاً خود را به زوایای راه پله می رسانند و نتایج خیره کننده ای به دست می آورند.

   

  . 5رنگ

  فکر می کنید به جای آن یک فرش ساده را ترجیح می دهید؟  سپس توصیه می کنیم که به فرش های رنگ روشن تر بچسبید. سایه های پرتر و تیره می توانند فضاهایی مانند راهروها، پله ها و سرسراها را که معمولاً فاقد نور طبیعی هستند، باریک تر نشان دهند. اما به خاطر داشته باشید که رنگ های سفید و فوق العاده روشن فرش ها به راحتی لکه می شوند. سایه های خاکستری روشن و قهوه ای مایل به محبوبیت بیشتر در بین مشتریان هستند.

  یکی از مزایای بسیار خوب ان ها این است که شما مجبور نیستید بین فرش و ظاهر بدون فرش چوب یکی را انتخاب کنید، می توانید هر دو را ترکیب کرده و یک راه پله شیک ایجاد کنید.

  راه پله مانند یک فرش است، اما برای راه پله شما، درست در وسط نصب شده است تا یک کفپوشی جذاب و کاربردی ایجاد کند. اگر به دنبال فرشی مناسب برای راه پله های خود هستید، همین امروز با تک فرش تماس بگیرید و از مدل فرش های ما در سایت بازدید کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای