12 ایده فرش اتاق نشیمن که همه چیز را تغییر می دهد
12 ایده فرش اتاق نشیمن که همه چیز را تغییر می دهد
 • امیدوارم محصولاتی که ما به شما پیشنهاد می کنیم را دوست داشته باشید.  ما همیشه بهترین و آسان ترین روش ها را برای بهبود دکوراسیون اتاق نشیمن به شما پیشنهاد می کنیم. اگر فقط می توانید یک مورد  رد دکوراسیون خود اضافه کنید تا تاثیر زیادی در فضای خود داشته باشید، فرش انتخاب بسیار خوبی است. انتخاب درست فرش اتاق نشیمن می تواند تمام رنگ های برجسته  و غالب خانه ی شما را به هم نزدیک تر کند، به تم رنگی خنثی فضای خود، یک نقشه و طرحی اضافه کند تا خانه ی شما از یکدستی در بیاید.

   

  5 نکته برای انتخاب فرش جدید اتاق نشیمن :

      اندازه : مطمئن شوید که فرش شما اندازه ی مناسبی برای اتاق شما دارد.

      رنگ : فرش جدید شما اگر حداقل دو رنگ برجسته را داشته باشد بهترین ظاهر را خواهد داشت.

      راحتی : فرشی را که دوست دارید انتخاب کنید، اما این نیز مهم است که زیر پا احساس خوبی داشته باشد.

      مراقبت : تمیز کردن و نگهداری هر فرشی را که در نظر دارید بررسی کنید.

      سبک : تقریباً امروزه همه ی سبکهای فرش ها خنثی و ساده هستندرنگ مهمتر از طرح است.

   

  هنگامی که فرش جدیدی برای اتاق پذیرایی خود انتخاب می کنید، با اندازه گیری دقیق اطمینان حاصل کنید که متناسب با محل نشستن شما  باشد. اکثر طراحان فرشی را پیشنهاد می‌کنند که به اندازه ی کافی فرش بزرگ باشد تا یک قسمتی که در آنجا مینشینند را بپوشاند، پایه‌های جلویی مبل و صندلی‌ ها روی فرش قرار گیرد تا فضا را تثبیت کند. طرح ‌های فرش به  اندازه ای متنوع هستند که می‌توانید آن‌ها را که دوست دارید با هر سبک دکوری ترکیب کنید، به شرطی که رنگ آن مناسب باشد. در اینجا 12 ایده ی شیک فرش اتاق نشیمن برای ایده دادن به شما آورده شده است

   

  انرژی بیشتری با فرش های گرمسیری به خانه ی خود اضافه کنید. اگر به سبک های مناطق گرمسیری مثل عشایری علاقه ی بیشتری دارید، یک فرش رنگ برجسته می تواند انتخاب مناسبی باشد. رنگ های زنده و نقشه های بزرگ ممکن است کمی برای مبلمان و  اتاق بزرگ باشد. بنابراین سعی کنید مناسب ترین تناژ رنگی راد به عنوان کفپوش انتخاب کنید.

   

  12 ایده فرش اتاق نشیمن که همه چیز را تغییر می دهد

   

  از فرش برای ایجاد هماهنگی بیشتر بین اتاق غذاخوری و پذیرایی استفاده کنید.

  اغلب ما از خانه هایی با فضاهای باز خوشمان می آید که قسمت غذاخوری و پذیرایی را باهم ترکیب می کند تا یک محیط آرامی را ایجاد کند. انتخاب فرش مناسب برای قسمت غذاخوری یک محیطی منحصر به فردی را خلق می کند. رنگ یکی از آسان ترین روش ها جهت گره زدن قسمت های مختلف خانه به یکدیگر است؛ همچنین انتخاب رنگ مشترک در نقشه و طرح های متفاوت برای فرش های خانه تان بسیار زیبا می باشد.

   

  فرش های طبیعی و دستبافت انتخابی مناسب

  فرش های دستباف جلوهی منحصر به فردی در هر اتاق نشیمن می دهد. شما به راحتی می توانید طرح رنگ خود را مانند یک قالیچه ای مانند این تهیه کنید، یا آن را به عنوان یک وسیله ای برجسته تر به اتاق نشیمن خود اضافه کنید.

   

  12 ایده فرش اتاق نشیمن که همه چیز را تغییر می دهد

   

  طیفی از رنگ طلایی را به اتاق نشیمن خود اضافه کنید.

  ما هرگز از رنگ طلایی برای فرش های خود، خسته نمیشویم. اگر میخواهید بدون جایگزین کردن تمام دکورهای کوچک خود، رنگ طلایی به آن اضافه کنید، این انتخابی مناسب شماست. ترکیب ملیحی از رنگهای طلایی و خاکستری می تواند ترکیبی شگفتانگیزی برای تهیهی فرشهایتان باشد.

   

  فرش سنتی با نقشههای معاصر 

  یک اتاق نشیمن که فقط به یک سبک تزئین شده است، در طول زمان می تواند قدیمی و خسته کننده به نظر برسد. یک راه آسان برای طراحی با سبکی که همیشه میخواهید مد و به روز باشد، انتخاب دکوری با حال و هوای مدرن است. بله، شما حتی می توانید این کار را زمانی که در حال تزئین یک اتاق سنتی هستید انجام دهید. تغییرات ظریف از سبک اصلی شما می تواند اتاق نشیمن شما را جذاب تر کند.

   

  12 ایده فرش اتاق نشیمن که همه چیز را تغییر می دهد

   

  یک اتاق نشیمن را با یک فرش سیاه و سفید زیباتر کنید.

  منتظر سورپرایزهای کوچک تزئینی مانند فرش های سیاه و سفید مجموعهی تک فرش باشید. هنگامی که می خواهید بدون افزودن رنگ بیشتر به فضای خود درام بیشتری ببخشید و فضا را دراماتیک تر کنید، مشکی یک انتخاب جسورانه است که می تواند به عنوان یک رنگ خنثی استفاده شود (مخصوصاً در سبک های روستایی).

   

   

  منبع :

  https://www.mymove.com/home-inspiration/living-room/living-room-rug/

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای