تک فرش ، فرش ماشینی فروشگاه فرش کاشان

4 روش برای تمیز کردن فرش ابریشمی

چطور فرش را به صورت طبیعی تمیز کنیم

چطور میتوان جوهر را از روی فرش پاک کرد

چطور فرش های چرمی را تمیز کنیم ؟!

4 روش برای پاک کردن فرش با سرکه

پیشنهاد سردبیر
جدیدترین مطالب بلاگ تک فرش
شستشو و نگهداری فرش دستباف و ماشینی تمیز کردن فرش ابریشمی

4 روش برای تمیز کردن فرش ابریشمی

ابریشم الیاف پروتئین طبیعی است که وقتی کرم ابریشم پیله خود را می سازد، تولید می شود. ابریشم بیشتر از فیبروین تشکیل شده که یکی از قوی ترین الیاف طبیعی است اما وقتی که خیس می شود 20 درصد قدرت خود را از دست می دهد.

21 ساعت قبل
شستشو و نگهداری فرش دستباف و ماشینی تمیز کردن فرش

چطور فرش را به صورت طبیعی تمیز کنیم

تمیز کردن فرش ها بخش مهمی از تمیز نگه داشتن خاله و پاکیزگی کلی است. با این حال محصولاتی که برای اینکار تولید می شوند معمولا مواد شیمیایی قوی دارند که شاید نخواهید از آنها در خانه استفاده کنید. در عوض این مواد، میتوانید از پاک کننده های طبیعی و چیزهایی که در خانه دارید کمک بگیرید. با کمی زرنگی و پشتکار میتوانید از مواد طبیعی برای تمیز کردن خانه تان استفاده کنید که برای کل خانواده نیز ایمن تر است.

2 روز قبل
شستشو و نگهداری فرش دستباف و ماشینی چطور میتوان جوهر را از روی فرش پاک کرد

چطور میتوان جوهر را از روی فرش پاک کرد

بعضی وقتها نوک قلم از دستتان رها می شود و چیزی که برایتان باقی میماند لکه ای از جوهر روی فرش است. نترسید! روش های متعددی برای پاک کردن جوهر در کابینت و سینک ظرفشویی تان وجود دارد.

2 روز قبل
شستشو و نگهداری فرش دستباف و ماشینی 4 روش برای پاک کردن فرش با سرکه

4 روش برای پاک کردن فرش با سرکه

سرکه مایعی متشکل از اسید آستیک و آب است. با pH تقریبا 2.4، اسید آستیک در سرکه باعث شده که این ماده به عنوان محلول پاکننده خانگی و طبیعی برای از بین بردن آلودگی ها، لکه ها، کاهش بو و نرم کننده پارچه استفاده شود. سرکه با محیط زیست نیز سازگار است و میتوان آنرا در نزدیکی کودکان و حیوانات خانگی نیز استفاده کرد. سرکه قالی را تمیز و درخشان می کند و هیچ پس مانده ای ندارد بنابراین فرش ها دوام بیشتری پیدا می کنند. با استفاده از این ترفندها قالیتان را با سرکه تمیز کنید.

4 روز قبل
۱ ۲ ۳ ۱۵
برگشت به بالا
فروشگاه اینترنتی فرش