فرش و طراحی کف
فرش و طراحی کف
 • در این بخش، قصد داریم تا شما را با انواع چیدمان فرش ماشینی و دستبافت آشنا کنیم.همانطور که می دانید، اطراف ما با تکنولوژی های جدید احاطه شده است و این موضوع نه فقط برای خانه ها و وسایل نقلیه، که حتی برای کف  نیز صادق است.

  در آینده احتمال دارد از رد پای ما نیز انرژی تولید شود (آلفردو هابرلی،طراح).خیال می کنید در آینده چطور زندگی خواهیم کرد ؟

  در اینجا به شما مجموعه ی جدید فرش های …. را با طرح ها و رنگ های متفاوت معرفی می کنیم.کف فقط می تواند بافت و طرح را در نگاه دوم معلوم کند. تنها چیزی که مهم است، این است که اثرگذار باشد، حسی ایجاد کند و به اتاق شخصیت ویژه ای بدهد

  همه چیز ممکن است.

  طراحان به این نکته که در هر مرحله ای از تکنولوژی، هرچیزی ممکن است، به توافق رسیده اند.برای هر مشتری، راه حلی وجود دارد. هر مشکل کوچک و بزرگی قابل حل است. پیشرفت تکنولوژی در بازیافت ، استفاده ی دوباره از حجم زیادی از پلاستیک ها و بافت های قدیمی را ممکن ساخته است. مانند پلاستیک استفاده شده در تورهای ماهیگیری.

  مواد ارگانیگ، کرک، چاپ لیزری و طرح های گرافیکی

  کرک یکی از مواد طبیعی مشهور در بافت فرش است که از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است و علاوه بر آن، طرحهای کرکی بسیار زیبا و با طراوت کار شده اند.

  فرش های کرک برای دکوراسیون چوبی  یا سنگ کاری شده بسیار مناسب هستند و فضایی بسیار واقع گرایانه ایجاد می کنند.

  فرش کلاریس نیز تکنولوژی جدیدی است که باعث شده ظاهری منحصر به فرد در منزل ایجاد کرد و با استفاده از دکوراسیون چوبی، ارزشی دوچندان به طرح داخلی منزل بخشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای