فرش نگین مشهد
فرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولات
 • فرش نگین مشهد در سال 1371 تأسیس و به بهره برداری رسیده و تولید کننده انواع فرشهای ماشینی میباشد.فرش نگین مشهد به منظور اطمینان و اعتماد مشتری سیستم تضمین کیفیت مناسبی را مطابق الگوی مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 درسازمان خود مستقر نموده ، الزامات آن را برآورده ساخته ، در طراحی- توسعه و تولید بکار گرفته و جهت موفقیت پایدار سازمان پیوسته اثربخشی آنرا بهبود می بخشد.

  فرش نگین مشهد بر اساس اعتقاد کامل به اصول مدیریت کیفیت متعهد میباشد که :

  اول : هدف اصلی را تامین نظرات و افزایش رضایت مشتریان خودبا رعایت  قوانین و ارزشهای اساسی بداند.

  دوم : محیطی مناسب در داخل سازمان جهت اجرای اهداف کلان خود ایجاد و برقرار نماید.

  سوم : از مشارکت تمامی کارکنان خود و دانش ، تجربه ، تخصص ، خلاقیت ها و نوآوری های آنها در همه سطوح جهت نیل به اهداف سازمانی بهره برده و بستر بروز آنها را فراهم نماید .

  چهارم : همه منابع و فعالیت های سازمان در قالب فرآیندها اداره شده و ارتباطات اثربخش و کار در قالب گروه را جهت تسهیل و تسریع نمودن رسیدن به اهداف تشویق نماید.

  پنجم : مرتبا” در حال تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و فرصتها و تهدیدات درونی و بیرونی سازمان بوده و دارای یک سیستم با فرآیندهای مرتبط با اهداف مشخص شده باشد که شناسائی ، درک و اداره آن باعث بهبود بهره وری ، اثربخشی و کارآئی سازمان شود.

  ششم : بهبود مستمر ، اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی جزو اهداف همیشگی باشد و با حرکت به سمت دانائی بیشتر از توجه به آخرین پیشرفت ها و تکنولوژی در سطح جهان غفلت ننماید و در این مسیر به آموزش و افزایش مهارت کارکنان توجه نماید.

  هفتم : تصمیم گیریها بر اساس کار کارشناسی ، خردجمعی ، وحدت رویه ، واقعیات ، تحلیل داده ها و اطلاعات صورت پذیرد.

  هشتم : روابط متقابل سودمندی با عرضه کنندگان خود داشته و از هیچگونه همکاری و مساعدتی با آنان جهت تعامل بیشتر دریغ ننماید و از تجارب موفق سایر شرکت ها استفاده نماید.

  نهم : در فرآیندهای اجتماعی ، کارگروه ها و تشکل ها حضوری فعال داشته و به مسؤولیتهای اجتماعی خود در زمینه های محیط زیست ، ایمنی  و بهداشت پایبند باشد.

  دهم : در همه فعالیت های فوق ، شرکت فرش نگین مشهد اهمیت نام و نشان تجاری خود را به عنوان یک برند برتر تثبیت شده در بازار قدر می شناسد و بر آن تاکید می ورزد.

  محل جغرافیایی

  فرش نگین مشهد در کیلومتر 25 جاده قوچان – جاده شیر حصار واقع شده است و یکی از برندهایی است که همواره به کیفیت و طرح و زیبایی فرش و کالایی که تولید میکرده اهمیت زیادی میداده است از همین جهت همیشه سعی کرده از بروزترین تکنولوژی و دستگاه های فرش ماشینی در کنار الیاف با کیفیت و مرغوب استفاده کند تا بتواند رضایت مشتری های خود را جلب کند

  تولیدات

  فرش نگین مشهد تولید کننده

  فرش 500 شانه

  فرش 700 شانه

  فرش 1000 شانه

  فرش 1200 شانه

  فرش 1500 شانه

  می باشد

  تصاویر محصولات فرش نگین مشهد

  در زیر میتوانید عکس فرش های پر فروش و بخشی از محصولات تولیدی توسط شرکت فرش نگین مشهد را مشاهده کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای