فرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولات

فرش نگین مشهد

فرش نگین مشهد در سال 1371 تأسیس و به بهره برداری رسیده و تولید کننده انواع فرشهای ماشینی میباشد.فرش نگین مشهد به منظور اطمینان و اعتماد مشتری سیستم تضمین کیفیت مناسبی را مطابق الگوی مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 درسازمان خود مستقر نموده ، الزامات آن را برآورده ساخته ، در طراحی- توسعه و تولید بکار گرفته و جهت موفقیت پایدار سازمان پیوسته اثربخشی آنرا بهبود می بخشد.

فرش نگین مشهد بر اساس اعتقاد کامل به اصول مدیریت کیفیت متعهد میباشد که :

اول : هدف اصلی راتامین نظرات وافزایش رضایت مشتریان خودبا رعایت  قوانین و ارزشهای اساسی بداند.

دوم : محیطی مناسب در داخل سازمان جهت اجرای اهداف کلان خود ایجاد و برقرار نماید.

سوم : از مشارکت تمامی کارکنان خود و دانش ، تجربه ، تخصص ، خلاقیت ها و نوآوری های آنها در همه سطوح جهت نیل به اهداف سازمانی بهره برده و بستر بروز آنها را فراهم نماید.

چهارم : همه منابع و فعالیت های سازمان در قالب فرآیندها اداره شده و ارتباطات اثربخش و کار در قالب گروه را جهت تسهیل و تسریع نمودن رسیدن به اهداف تشویق نماید.

پنجم : مرتبا” در حال تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و فرصتها و تهدیدات درونی و بیرونی سازمان بوده و دارای یک سیستم با فرآیندهای مرتبط با اهداف مشخص شده باشد که شناسائی ، درک و اداره آن باعث بهبود بهره وری ، اثربخشی و کارآئی سازمان شود.

ششم : بهبود مستمر ، اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی جزو اهداف همیشگی باشد و با حرکت به سمت دانائی بیشتر از توجه به آخرین پیشرفت ها و تکنولوژی در سطح جهان غفلت ننماید و در این مسیر به آموزش و افزایش مهارت کارکنان توجه نماید.

هفتم : تصمیم گیریها بر اساس کار کارشناسی ، خردجمعی ، وحدت رویه ، واقعیات ، تحلیل داده ها و اطلاعات صورت پذیرد.

هشتم : روابط متقابل سودمندی با عرضه کنندگان خود داشته و از هیچگونه همکاری و مساعدتی با آنان جهت تعامل بیشتر دریغ ننماید و از تجارب موفق سایر شرکت ها استفاده نماید.

نهم : در فرآیندهای اجتماعی ، کارگروه ها و تشکل ها حضوری فعال داشته و به مسؤولیتهای اجتماعی خود در زمینه های محیط زیست ، ایمنی  و بهداشت پایبند باشد.

دهم : در همه فعالیت های فوق ، شرکت فرش نگین مشهد اهمیت نام و نشان تجاری خود را به عنوان یک برند برتر تثبیت شده در بازار قدر می شناسد و بر آن تاکید می ورزد.

فرش نگین مشهد در کیلومتر 25 جاده قوچان – جاده شیر حصار واقع شده است و یکی از برندهایی است که همواره به کیفیت و طرح و زیبایی فرش و کالایی که تولید میکرده اهمیت زیادی میداده است از همین جهت همیشه سعی کرده از بروزترین تکنولوژی و دستگاه های فرش ماشینی در کنار الیاف با کیفیت و مرغوب استفاده کند تا بتواند رضایت مشتری های خود را جلب کند

 

تولیدات فرش نگین مشهد

فرش نگین مشهد تولید کننده فرش های :  500 شانه , 700 شانه , 1000 شانه و 1200 شانه است

 

تصاویر محصولات فرش نگین مشهد

در زیر میتوانید عکس فرش های پرفروش و بخشی از محصولات تولیدی توسط شرکت فرش نگین مشهد را مشاهده کنید

 

فرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولاتفرش نگین مشهد , معرفی و تصاویر محصولات

 

 

منبع : سایت رسمی شرکت

برگشت به بالا