عکس فرش فیروزه ای و نحوه ست کردن آن با وسایل منزل
عکس فرش فیروزه ای و نحوه ست کردن آن با وسایل منزل
 • عکس فرش فیروزه ای و نحوه ست کردن آن با وسایل منزل :

  فرش فیروزه ای و رنگ فیروزه ای جزو رنگ های سرد به شمار میرود و بهتر است آن را با رنگ های گرم همچون طلایی، خردلی و کرمی در دکوراسیون منزلتان ترکیب کنید. فرش های فیروزه ای در چند سال گذشته با استقبال خوبی از طرف مردم کشورمان روبرو شده است از این رو تولیدکننده های فرش ماشینی در کشور ایران را وادار کرده که از این رنگ بندی برای تولید فرش های خود استفاده کنند

  فرش فیروزه‌ای از جمله رنگ‌های بسیار زیبا، پرزرق‌وبرق و شیک است. طراحی داخلی با رنگ‎ فیروزه‌ای می‌تواند دکوراسیون سلطنتی و جذابی را برای شما به ارمغان آورد.

  عکس فرش فیروزه ای

  تقریبا می‌توان به قاطعیت گفت که رنگ فیروزه‌ای با تمامی طیف‌های رنگی به خوبی ترکیب ‌می‌شود و دکوراسیون جذابی را می‌سازد. ترکیب فیروزه‌ای با رنگ‌های گرمی مثل نارنجی، زرد، قرمز و مخصوصا لیمویی فوق‌العاده است. همینطور این رنگ با تمامی سایه‌های رنگی آبی به خوبی ترکیب می‎شود.

  در مبحث روانشناسی، رنگ فیروزه‌ای نمادی از برقراری ارتباطی قوی بین احساسات قلبی و الفاظ است. همچنین نوید بخش زندگی شاد و فضای دوستانه نیز بوده و در کل به عنوان رنگی التیام بخش شناخته می‌شود. رنگی که کنترل احساسات را امکان پذیر نموده و تعادل عواطف را برقرار نگاه دارد.

  فرش فیروزه ای

  فرش رنگ فیروزه ای

  فرش رنگ فیروزه ای

  برای مشاهده سایر عکس فرش فیروزه ای کلیک کنید

  منابع :

  چی بچین 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای