تعریف فضا با فرش
تعریف فضا با فرش
 • طرح های  کف باز بسیار زیبا هستند و بسیاری از خانه های جدید با این طرح ها ساخته می شوند.اما گاهی،تعریف فضاهای مختلف خانه با این طرح ها دشوار می شود.بدون دیوارکشی تمییز حال و پذیرایی از آشپزخانه و یا سالن غذاخوری میتواند دغدغه باشد.

  روش ساده ای برای این مسئله وجود دارد. با استفاده از فرش یا قالیچه به راحتی می توانید محیط خانه را طرح بندی کنید.

  تعریف فضاها با فرش یا قالیچه خیال وجود فضاهای مجزا را در شما ایجاد می کند بی آنکه مجبور باشید محیط را با دیوارکشی تقسیم بندی کنید و یا از پارتیشن بندی استفاده کنید.

  استفاده از فرش های یک شکل و یک جور

  اگر از فرش های متفاوت از هم برای یک محیط یکسان استفاده کنید، فضای شلوغ و مزاحمی ایجاد خواهید کرد. از طرف دیگر، اگر از فرش های متفاوت اما یک اندازه استفاده کنید، می توانید همزمان با تعریف فضاهای جدید هارمونی هم ایجاد کنید.

  اگر استفاده از فرش های یک جور برایتان کسل کننده است، می توانید با استفاده از همان فرش در رنگهای پُرتر در طرف مقابل آن این مشکل را حل کنید. اینگونه می توانید طرح هایی متفاوت و درعین حال متناسب باهم داشته باشید.

  از یک فرش با رنگ خنثی در وسط  استفاده کنید، این فرش باید از ترکیب رنگ مطابق با دیگر فرش ها تشکیل شده باشد که تجانس ایجاد کند. در تصویر زیر طرح کف باز را مشاهده می کنید که فضاهای متفاوت از هم با استفاده از فرش تعریف شده و از هم تمییز پیدا کرده است.

  رنگهای متفاوت اما یکپارچه

  می توانید از فرش یا قالیچه های متفاوت اما با ترکیب رنگ یکپارچه استفاده کنید. اما باز هم ممکن است آن هارا با رنگ های یکسان بخواهید تا فضای سیال مفهوم طرح فرش را حفظ کنید. مثلا اگر از یک رنگ زردِ پُر یا طلایی در اتاق غذاخوری استفاده کنید، یک فرش آجری رنگ برای تعریف حال و پذیرایی تان بسیار زیبا خواهد شد.

  استفاده از کناره ها

  به جای مجزا کردن اتاق ها با دیوار، می توانید از کناره های زیبا استفاده کنید. با طرح ها و اندازه های متفاوت گزینه های بسیارمناسبی برای تغییر چیدمان مبلمان هستند.

  اگر فضای نشینمن دوستانه ای در حال یا پذیرایی منزلتان تعریف کرده اید، یک کناره پشت مبل یا صندلی هایتان پهن کنید و به راحتی این فضا را از سایر قسمت ها مجزا کنید.

  فرش ماشینی کناره بیضی مشکی کلکسیون فانتزی طرح QB2057 ( سایز دلخواه )

  فرش ها بیش از آنکه برای گرمایش کف کاربرد داشته باشند، آثار هنری زیبا و پرکاربردی هستند. فرش نقطه ی کانونی اتاق شما که رنگ و آب تازه ای به خانه ی شما می دهد.

  از یک فروشنده ی قابل اطمینان که به شما کمک کند مناسبترین فرش را برای منزلتان تهیه کنید، راهنمایی بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای