چقدر وقت یکبار خانه ی خود را باید جارو بکشیم؟
آیا باید قبل از شستن فرش ها ، آن ها را جارو کشید؟
 • باید فرش ها را قبل از شستشو یا استفاده از دستگاه بخارشور، حتما جاروبرقی کشید؟ آیا جارو کشیدن آن ها هدر دادن زمان نیست؟ پاسخ بله می باشد. همیشه ابتدا جارو بکشید. فرش ها باید مکرراً و مرتباً توسط خانه دارها به درستی جارو شوند به ویژه قبل از شستشو و بخارشور کردن آن ها. این کار باعث می شود که گرد و غبار و ذراتی که در هر خانه ای ممکن است وجود داشته باشد، به عمق الیاف فرش نفوذ نکند و در شستشو و تمیز شدن فرش موثرتر باشد. 

  هنگام استفاده از جاروبرقی ، ممکن است موارد کوچکی را روی فرش ها یا زیر مبلمان نیز مشاهده کنید که در هنگام تمیز کردن تمیز کردن ، می تواند باعث خراب شدن بخار شور شود ، مثل اکسسوری مو ، اسباب بازی های کوچک و سایر مواردی که می تواند شلنگ جارو برقی یا بخار شور را مسدود کنند. 

  فرقی نمی کند ، از کدام نوع پاک کننده فرش استفاده می کنید، استفاده از جاروبرقی قبل از تمیز کردن بسیار در تمیزتر شدن فرش موثر می باشند.

  در اصل وسایل پاک کننده و شستشوی فرش به صورت متنوع وجود دارند که اگر قبل از شستشوی فرش، فرش را توسط آن ها تمیز یا جارو نکنید و از فرایند جارو برقی چشم پوشی کنید، این ذرات به الیاف فرش نفوذ می کنند و کار و زمان شما را دو برابر و سخت تر می کند و ممکن است که در حین شستشو روی فرش لکه ایجاد شود. 

  تمیزکردن و شستشوی فرش با آب کثیف مانند شستن سطوح و کف با یک شامپو پاک کننده ای کثیف می باشد و نتایج خیلی خوبی ارائه نمی دهد. به همین دلیل ، شما باید فرش خود را قبل از شستشو، حتماً جاروبرقی بکشید. 

  خواندن دستورالعمل ها و کتابچه های راهنمای دستگاه نیز قبل از شروع به تمیز کردن اکیداً توصیه می شود. شما می خواهید از آن دستگاه در حالی که آب هنوز در مخزن داغ است استفاده کنید ، بنابراین تمرکز داشتن به معنی سریع تر تمام شدن کار است. توجه داشته باشید که برخی از ماشین آلات دارای ویژگی های گرمایش آب روی صفحه هستند.

  پس از تمیز کردن و خشک شدن کامل فرش، شما باید دوباره جارو برقی بکشید. این کمک می کند تا ذرات و گرد و غبارهایی که به سطح بالا آورده شده اند ، اما توسط دستگاه پاک نشده اند از بین بروند. توصیه می شود که حتما از شامپو و مواد تمیزکننده ی مخصوص فرش استفاده کنید و قبل از اینکه اقدام به شستشو کنید، حتما دستورالعمل ها را مطالعه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای